Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 529,00 zł - 5 378,00 zł

Krzesła obrotowe z oparciem siatkowym

Filtruj według

W tej kategorii naszego sklepu znajdą Państwo wygodne krzesła, idealne do wielogodzinnej pracy lub nauki przy biurku. Warto zwrócić uwagę na fotele siatkowe, ponieważ są komfortowe i pasują do nowoczesnych wnętrz. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości spełniające oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.

Wygodne fotele jako wsparcie dla kręgosłupa

Czym wyróżniają się modele dostępne w naszym asortymencie? Charakteryzują je wyjątkowe parametry techniczne, które pozwalają dostosować siedzisko i oparcie do sylwetki, co zmniejsza ryzyko wystąpienia bólu kręgosłupa. Każdy fotel siatkowy do biurka z naszej oferty zapewnia komfortowe ułożenie ciała i gwarantuje wygodę nawet podczas wielogodzinnej pracy w jednej pozycji. Wiele modeli zostało wyposażonych w:

  • funkcjonalny zagłówek,
  • regulowane podłokietniki,
  • funkcję umożliwiającą dostosowanie kąta odchylenia oparcia do potrzeb użytkownika.

Wszystkie nowoczesne krzesła mają odpowiednio wyprofilowane oparcie, dzięki czemu sprzyjają utrzymaniu prawidłowej pozycji, zapobiegając rozwojowi wad postawy.

Wyjątkowy design krzeseł dostępnych w naszym sklepie

Lekkie i wygodne – takie są wszystkie fotele dostępne w naszym sklepie. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa jakość i staranność ich wykonania. Do tego nowoczesne krzesło siatkowe pasuje do minimalistycznych aranżacji i gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza. Wszystkie modele zostały wykonane z przewiewnych i mocnych materiałów, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się wyjątkowym komfortem, siedząc przy biurku przez wiele godzin – zamów wybrany już dziś!

Menu

Logowanie