Kategorie

Kontenery stacjonarne dostawne

Filtruj według

Dobra organizacja przestrzeni biurowej to niezwykle ważna składowa wydajności w firmie — przy uporządkowanym stanowisku znacznie łatwiej jest się skupić na wykonywanych obowiązkach. Jeśli chcesz zapewnić pracownikom możliwość dostosowania biurka do własnych potrzeb, kontenery stacjonarne dostawne będą doskonałym wyborem. Te niezwykle praktyczne meble dodają przestrzeni na organizację, nie zaburzając przy tym estetyki wystroju.

Kontenery dostawne – jak można je wykorzystać?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór praktycznych szafek z przestronnymi szufladami, które mogą posłużyć za przedłużenie biurka. Ich wysokość jest dopasowana do blatów innych stacjonarnych mebli biurowych dostępnych w Mebo, dzięki czemu spójnie wpasowują się w aranżację wnętrza i ułatwiają pracę. Kontenery dostawne sprawdzą się doskonale zarówno jako rozszerzenie pojedynczego stanowiska pracy, jak i praktyczne rozszerzenie rzędu biurek, uwalniając pracowników od dyskomfortu i braku przestrzeni.

Mnogość dodatkowych funkcjonalności

Stacjonarne kontenery dostawne, które znajdziesz w naszej ofercie, można dowolnie dopasować do potrzeb stanowiska pracy, nie zaburzając przy tym wrażenia spójności i wygody. Większość mebli wyróżnia się szeregiem funkcjonalności — takich, jak:

  • zamek centralny wraz z zestawem dwóch kluczy,
  • praktyczny przybornik na artykuły kreślarskie i piśmiennicze,
  • płaskowniki, które pozwalają na stabilne połączenie szafki z blatem biurka,
  • nóżki, które pozwalają na regulację poziomu w zakresie 10 mm,
  • cztery szuflady o nośności aż 25 kg, które zapewniają znaczne poszerzenie podręcznej przestrzeni na przechowywanie.

Kupując wyposażenie w Mebo zyskujesz także szereg innych możliwości, które pozwolą Ci na dostosowanie przestrzeni biurowej do własnych potrzeb. Możesz wybrać szerokość i głębokość mebla spośród kilku praktycznych wariantów. W ofercie mamy również kontenery dostawne z przedłużonym blatem, idealną dla tych, którzy cenią sobie dużą przestrzeń stacjonarną biurka. Dużym atutem naszej oferty jest możliwość wyboru kolorów każdego z elementów mebla – od korpusu aż po uchwyty.

Menu

Logowanie