Kategorie

Podstawy i nogi stołowe

Filtruj według

Podstawy do stołów

Stoły to jeden z podstawowych mebli niemalże w każdym pomieszczeniu, czy to w prywatnych mieszkaniach, czy to w obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego. To przy nich koncentrujemy się, by prowadzić rozmowy i się posilać. Stół ma służyć nam przez lata, dlatego tak bardzo ważny jest wybór solidnej konstrukcji. Dzięki naszym podstawom pod stoły możecie mieć Państwo pewność co do wysokiej stabilności mebla.

Solidne podstawy do stołów

W naszym asortymencie posiadamy podstawy pod stół w różnorodnych wariantach. W zależności od Państwa potrzeb możecie wybrać rozmiar, kolor, a także fason podstawy. Prezentowane przedmioty są przejawem starannego wykonania z materiałów najlepszego standardu. Żeliwna konstrukcja pozwoli na pewne umocowanie blatu i bezproblemowe korzystanie. Podstawy świetnie sprawdzają się w branżach gastronomicznych i restauracyjnych.

Podstawy do stołów w wersji coffee oraz bar

Nasze podstawy pod stoły mogą Państwo wybrać w dwóch wersjach – coffee, standard i bar. Podstawowa różnica między nimi zasadza się na wysokości. Dzięki tym wariantom będą mogli Państwo sięgnąć po mebel, który wpasuje się i jednocześnie podkreśli charakter wnętrza.

Menu

Logowanie