Kategorie

Fotele Chic Lounge

Nowoczesny fotel do czytelni i strefy relaksu
Minimalistyczny fotel wypoczynkowy
Ekskluzywny fotel wypoczynkowy
Fotele do hotelowego lobby
Fotel wypoczynkowy skórzany Chic Lounge
Nowoczesny fotel wypoczynkowy Chic Lounge niski
Nowoczesny salon z kominkiem

Chic Lounge jest już trzecim, kolejnym po Chic i Chic Air, projektem francuskiego projektanta Chrisophe'a Pilleta dla polskiej marki Profim. W trakcie procesu tworzenia kolekcji udało się zachować zarówno jego charakterystyczny styl, jak i wyrafinowaną elegancję, jaka towarzyszy produktom Profim.

Fotele wyróżniają się minimalistycznym, szlachetnym designem, a nowoczesne, finezyjne formy idealnie wkomponowują się w pomieszczenia o różnych stylach. Lekka forma i cienki przekrój mebla przykuwa spojrzenia, jednocześnie gwarantując maksymalny komfort użytkowania.

Kubełek Chic Lounge został wykonany z metalowego stelaża zalanego w piance poliuretanowej. Całość została wykonana z niezwykłą starannością i precyzją, co pozwoliło na łączenie dwóch różnych rodzajów tkanin w obrębie całego fotela. Meble z kolekcji można personalizować w zależności od potrzeb. Możemy wybierać między oparciem niskim jak i wysokim, a kubełek osadzić na 4-ramiennej podstawie lub na stelażu typu płoza. Sama podstawa również występuje w wielu odsłonach kolorystycznych - do dyspozycji użytkowników oddano zarówno klasyczną wersję chromowaną, jak bazy lakierowane na jeden z kilku kolorów do wyboru.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o przestrzeniach dla gości, hotelowych lobby, czy strefach relaksu, zarówno tych domowych jak i biurowych. Fotele charakteryzują niezwykle wygodne siedziska, które zachęcają do nieformalnych spotkań i wypoczynku. Szczególnie polecamy model na czteroramiennej podstawie, umożliwiającej delikatne kołysanie siedziska.

Filtruj według
Fotel Chic Lounge A10F Fotel Chic Lounge A10F
Ograniczona oferta specjalna
2 429,31 zł 2 570,70 zł
  • 57 kolorów do wyboru
Nowoczesny, designerski fotel z wysokim oparciem. Osadzony na czteroramiennej podstawie pozwalającej na delikatne bujanie siedziska. Możliwość wyposażenia z poduszkę na oparcie (za dopłatą) oraz dokupienia...
Fotel Chic Lounge A10V3 Fotel Chic Lounge A10V3
Ograniczona oferta specjalna
1 824,89 zł 1 931,10 zł
  • 57 kolorów do wyboru
Minimalistyczny i elegancki fotel wypoczynkowy o niezwykłej precyzji wykonania. Model na płozie z wysokim oparciem i możliwością wzbogacenia o tapicerowaną poduszkę.
Fotel Chic Lounge A20F Fotel Chic Lounge A20F
Ograniczona oferta specjalna
2 254,96 zł 2 386,20 zł
  • 57 kolorów do wyboru
Nowoczesny fotel o minimalistycznej formie w wersji na czteroramiennej podstawie z niskim, tapicerowanym oparciem. Możliwość delikatnego bujania. Fotel można uzupełnić o dedykowany podnóżek (sprzedawany oddzielnie).
Fotel Chic Lounge A20V3 Fotel Chic Lounge A20V3
Ograniczona oferta specjalna
1 650,54 zł 1 746,60 zł
  • 57 kolorów do wyboru
Nowoczesny fotel o minimalistycznej formie i szlachetnym designie w wariancie z niskim oparciem i stelażem typu płoza. Lekka forma przykuwająca spojrzenia.
Podnóżek Chic Lounge PV3 Podnóżek Chic Lounge PV3
Ograniczona oferta specjalna
999,62 zł 1 057,80 zł
  • 57 kolorów do wyboru
Prosty w formie, nowoczesny podnóżek dedykowany do kolekcji foteli Chic Lounge. Stelaż z cienkiego, stalowego pręta w jednym z 7 kolorów do wyboru.

Menu

Logowanie