Kategorie

Fotele Chic Lounge

Nowoczesny fotel do czytelni i strefy relaksu
Minimalistyczny fotel wypoczynkowy
Ekskluzywny fotel wypoczynkowy
Fotele do hotelowego lobby
Fotel wypoczynkowy skórzany Chic Lounge
Nowoczesny fotel wypoczynkowy Chic Lounge niski
Nowoczesny salon z kominkiem

Chic Lounge jest już trzecim, kolejnym po Chic i Chic Air, projektem francuskiego projektanta Chrisophe'a Pilleta dla polskiej marki Profim. W trakcie procesu tworzenia kolekcji udało się zachować zarówno jego charakterystyczny styl, jak i wyrafinowaną elegancję, jaka towarzyszy produktom Profim.

Fotele wyróżniają się minimalistycznym, szlachetnym designem, a nowoczesne, finezyjne formy idealnie wkomponowują się w pomieszczenia o różnych stylach. Lekka forma i cienki przekrój mebla przykuwa spojrzenia, jednocześnie gwarantując maksymalny komfort użytkowania.

Kubełek Chic Lounge został wykonany z metalowego stelaża zalanego w piance poliuretanowej. Całość została wykonana z niezwykłą starannością i precyzją, co pozwoliło na łączenie dwóch różnych rodzajów tkanin w obrębie całego fotela. Meble z kolekcji można personalizować w zależności od potrzeb. Możemy wybierać między oparciem niskim jak i wysokim, a kubełek osadzić na 4-ramiennej podstawie lub na stelażu typu płoza. Sama podstawa również występuje w wielu odsłonach kolorystycznych - do dyspozycji użytkowników oddano zarówno klasyczną wersję chromowaną, jak bazy lakierowane na jeden z kilku kolorów do wyboru.

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o przestrzeniach dla gości, hotelowych lobby, czy strefach relaksu, zarówno tych domowych jak i biurowych. Fotele charakteryzują niezwykle wygodne siedziska, które zachęcają do nieformalnych spotkań i wypoczynku. Szczególnie polecamy model na czteroramiennej podstawie, umożliwiającej delikatne kołysanie siedziska.

Menu

Logowanie