Kategorie

Biurka dwustanowiskowe

Filtruj według

Pomieszczenia biurowe wymagają doskonałej organizacji. Zarówno w niewielkich, jak i w liczących dziesiątki pracowników firmach nowoczesne biurka dwustanowiskowe pomagają wykreować funkcjonalną przestrzeń do pracy zespołowej. Przekonaj się, jak to proste rozwiązanie wpływa na komfort w miejscu zatrudnienia. Zobacz meble gabinetowe Mebo i stwórz minimalistyczną aranżację sprzyjającą efektywnemu wykonywaniu zadań.

Biurka dwustanowiskowe do różnych gabinetów

Bez względu na to, jaki jest układ mebli gabinetowych i innego wyposażenia w pomieszczeniu, ustawienie w nim nowoczesnych dwustanowiskowych biurek prowadzi do lepszego wykorzystania danej przestrzeni. Dotyczy to zarówno produktów o klasycznym kształcie, jak i tych narożnych czy mających półki lub szuflady. Artykuły Mebo w zależności od modelu mogą mieć:

  • niezależnie regulowaną wysokość obu blatów,
  • szczelinę umożliwiającą założenie paneli rozdzielających miejsca pracy,
  • montowane z dowolnej strony szafki managerskie.

Produkty są dostosowywane do potrzeb klienta, który wybiera ich wymiary i barwy. Dodatkowo można je wyposażyć w wycięcia i przepusty kablowe lub mediaporty.

Proponowane artykuły dwustanowiskowe pasują do klasycznych mebli gabinetowych Mebo pod względem kolorystyki, a nawet wielkości. Dzięki temu klienci mogą łączyć ze sobą różnego rodzaju biurka w spójną aranżację wnętrza. Oferujemy również gotowe układy wielostanowiskowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania wyrobów, które usprawniają pracę biurową i nadają pomieszczeniom nowoczesny charakter.

Menu

Logowanie