Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 0,00 zł - 5 378,00 zł

Krzesła biurowe z zagłówkiem

Filtruj według

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę foteli biurowych z zagłówkiem. Ich nowoczesny design wpisuje się w wystrój każdego gabinetu. Szerokie siedzisko oraz ergonomicznie wyprofilowane oparcie gwarantują wysoki komfort użytkowania. Podnośnik pneumatyczny pozwala na swobodną regulację wysokości - dostosowaną do rozmiarów biurka. Mechanizm Anti-Shock chroni przed uderzeniem oparcia w plecy, a tapicerowany zagłówek stanowi miękkie i wygodne podparcie dla głowy. Samohamowne kółka sprawdzą się zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych.

Mebo – nowoczesne rozwiązania biurowe

Oferujemy fotele obrotowe z regulacją podłokietników w wielu płaszczyznach. Umożliwiają ich optymalne dopasowanie do długości przedramienia, odciążając mięśnie tułowia podczas wielogodzinnej pracy. Łączą znakomitą ergonomię, solidną konstrukcję oraz nienaganne walory estetyczne. Sprawdzą się w biurach, urzędach, instytucjach publicznych, a nawet prywatnych gabinetach. Synchroniczny mechanizm ruchowy sprawia, że wraz z uwolnieniem blokady oparcie odchyla się razem z siedziskiem, imitując ruch użytkownika.

Fotele biurowe z zagłówkiem zostały tak zaprojektowane, aby przystosować się do każdego wzrostu. Nie krępują ruchów, lecz gwarantują znakomitą wygodę. Niektóre modele dostępne w ofercie sklepu Meblo posiadają Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex, który potwierdza jakość i bezpieczeństwo produktów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na każde pytanie.

Menu

Logowanie