Kategorie

Wysoki stolik barowy, stół do kuchni

Filtruj według

Wyposażenie o niestandardowych rozmiarach może posłużyć do stworzenia nietypowej aranżacji biura, która łączy w sobie oryginalną estetykę i funkcjonalność. W ofercie sklepu Mebo znajdziesz meble z podwyższonymi blatami, które stwarzają wiele ciekawych możliwości w codziennej pracy. Wysokie stoły barowe to doskonały wybór nie tylko do pomieszczeń socjalnych – przekonaj się, jak wiele mogą wnieść do profesjonalnej przestrzeni.

Stoły barowe w biurze – idealne do strefy klienta

Podwyższony blat w połączeniu z dobrze dobranymi hokerami pozwala na zajęcie swobodnej, komfortowej pozycji. Wrażenie elewacji i wygoda sprawiają, że stoły wysokie doskonale się sprawdzą w punktach obsługi klienta. Przestronne blaty, które znajdziesz w ofercie Mebo, pozwalają wygodnie prezentować produkty, rozłożyć dokumenty lub skorzystać z laptopa. Barowy charakter takiego mebla zachęca również, aby zostać przy nim na dłuższą rozmowę — co świetnie wpływa na efektywność spotkań z klientami i dobre pierwsze wrażenie z wizyty w Twojej firmie.

Barowy stół z mediaboxem – idealny do prezentacji i spotkań biznesowych

Z wysokich blatów można korzystać zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, dzięki czemu są doskonałym dodatkiem do sal konferencyjnych i stref spotkań biznesowych. W Mebo możesz zamówić stół barowy wyposażony w wygodny mediabox z możliwością podpięcia elektroniki do zasilania. Na takim meblu możesz ustawić interaktywny ekran, laptopa lub tablet z przygotowanymi materiałami — bez obaw o brak gniazdka lub splątane kable, które zrujnują profesjonalny charakter prezentacji.

Podwyższony blat w codziennej pracy – odświeżająca alternatywa

Długotrwała, monotonna praca przed biurkiem w pozycji siedzącej może wiązać się z uczuciem dyskomfortu i popadaniem w rutynę — a te czynniki w biurze mogą szybko doprowadzić do obniżenia efektywności. Wysoki stół barowy w biurze pozwala rozprostować nogi podczas pracy i zająć swobodną pozycję przed laptopem. Sprawdzi się doskonale w profesjonalnych przestrzeniach typu open space oraz w lokalach oferujących co-working.

Menu

Logowanie