Kategorie

Nowoczesne komody i regały designerskie

Filtruj według
662,99 zł
Niezwykle praktyczna, prosta i zachwycająca komoda Mitra to doskonały mebel, który ułatwi porządkowanie Twoich rzeczy.
517,01 zł
  • 2 kolory do wyboru
Regał Belfast 2 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią porządek. Konstrukcja wykonana została z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny.
1 259,00 zł
  • 2 kolory do wyboru
Regał Store to nowoczesny mebel industrialny. Jego minimalistyczna forma sprawdzi się zarówno w dużych jak i małych pomieszczeniach.

Regały designerskie

Komody i regały, czyli przestrzeń służąca do przechowywania. Czy to ważnych dla nas dokumentów, czy najróżniejszych przedmiotów, jeśli nie chcemy, by zajmowały niepotrzebnie miejsce. Muszą także wyróżniać się niebanalnym designem. W Mebo.pl znajdą Państwo ciekawe wzornictwo i nowoczesne kształty.

Regały designerskie – nowoczesne projekty

Wykorzystujemy je zarówno w domu, w pracy, jak i w biurze, więc meble te są bardzo uniwersalne. Warto więc by razem z przestrzenią charakteryzował je ciekawy, przykuwający oko design. Z takiego założenia wyszli nasi projektanci, którzy w perfekcyjny sposób połączyli: użyteczność i przestrzeń z wyglądem.

Regały designerskie, które są odpowiedzią na Twoje oczekiwania

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno nowoczesne komody, designerskie regały stojące, jak i wiszące. Wszystko po to, by mogli Państwo wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do potrzeb i wymagań. Jakość wykonania i spasowanie elementów jest na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki temu meble te posłużą przez długi czas, będą one również wyglądały i znosiły użytkowanie lepiej niż produkty konkurencyjne. Przełoży się to bezpośrednio na Państwa zadowolenie z dokonanego zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej oferty, które znajdują się poniżej.

Menu

Logowanie