Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 0,00 zł - 3 890,00 zł

Skórzane fotele biurowe

Filtruj według

Prezentujemy wyjątkową kolekcję skórzanych foteli biurowych, które zachwycają eleganckim designem, znakomitą wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Doskonale komponują się z każdym stylem wystroju wnętrza. Sprawdzą się zarówno w biurach, jak i domowych gabinetach. Stwarzają wrażenie profesjonalizmu.

W ofercie sklepu Meblo znajdziesz bogaty wybór foteli obrotowych wyposażonych w niezawodny mechanizm kołyski oraz regulacji wysokości siedziska. Konstrukcja jest niezwykle lekka oraz ergonomiczna. Stelaż na kółkach wykonany został z polerowanego aluminium lub wzmacnianego tworzywa sztucznego. Materiał siedziska jest zawieszony w powietrzu między dwoma metalowymi profilami. Dzięki temu gwarantuje użytkownikom znakomity komfort pracy.

Fotele biurowe ze skóry naturalnej

Niektóre egzemplarze dostępne w naszej ofercie wyposażone są w:

  • tapicerowane i wyprofilowane oparcie oraz szerokie siedzisko,
  • podnośnik pneumatyczny oraz stałe podłokietniki,
  • samohamowne kółka do powierzchni twardych i dywanowych,
  • mechanizm Multiblock, który umożliwia swobodne kołysanie oraz blokadę siedziska i oparcia w pięciu różnych pozycjach,
  • mechanizm Anti-Shock zabezpieczający kręgosłup przed niekontrolowanym uderzeniem.

O jakości i bezpieczeństwie modeli Manager, Sonata, Nexus, Lynx, Stillo i wielu innych świadczy Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Fotele biurowe ze skóry stanowią niezbędne wyposażenie sal konferencyjnych, gabinetów lekarskich, instytucji bankowych, urzędów, itp. Już dziś zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty sklepu Mebo.

Menu

Logowanie