Kategorie

Stoły składane

Filtruj według
1 168,00 zł
Blat stołu wykonany został z płyty melaminowanej o grubości 28 mm i dodatkowo zabezpieczony 2 mm twardym obrzeżem PVC, które chroni przed obiciami i otarciami. Cały stelaż stołu jest wykonany z metalu malowanego...
1 266,00 zł
Blat stołu wykonany został z płyty melaminowanej o grubości 28 mm i dodatkowo zabezpieczony 2 mm twardym obrzeżem PVC, które chroni przed obiciami i otarciami. Blat stołu jest składany.
725,00 zł
Blat stołu wykonany został z płyty melaminowanej o grubości 28 mm i dodatkowo zabezpieczony 2 mm twardym obrzeżem PVC.
663,00 zł
Trwały, funkcjonalny o klasycznym wyglądzie owalnym stół konfernecyjny SKL/PR idealnie nadaje się do wnętrz takich jak sale konferencyjne, biura czy sale bankietowe.
615,00 zł
Trwały, funkcjonalny o klasycznym wyglądzie stół konfernecyjny SKL/PR idealnie nadaje się do wnętrz takich jak sale konferencyjne, biura czy sale bankietowe.
675,00 zł
Trwały, funkcjonalny o klasycznym wyglądzie prostokątny stół konfernecyjny SKL/PR idealnie nadaje się do wnętrz takich jak sale konferencyjne, biura czy sale bankietowe.
730,00 zł
Trwały, funkcjonalny o klasycznym wyglądzie prostokątny stół konfernecyjny SKL/PR idealnie nadaje się do wnętrz takich jak sale konferencyjne, biura czy sale bankietowe.
663,00 zł
Trwały, funkcjonalny o klasycznym wyglądzie trapezowy stół konfernecyjny SKL/PR idealnie nadaje się do wnętrz takich jak sale konferencyjne, biura czy sale bankietowe.
815,49 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Stół svenbox PSC07 wykonany z płyty melaminowanej. Stół posiada obrzeża PVC. Stelaż stoły jest chromowany.

Stoły składane

W dzisiejszych czasach nienaganny styl ma iść w parze z funkcjonalnością. Projektanci powinni przykładać szczególną wagę do tego, by zagwarantować użytkownikom mebli komfort, nie ujmując przy tym z sięgania po eleganckie i nowoczesne formy. Jeśli szukają Państwo tych cech, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą stołów składanych z Mebo.pl.

Solidne stoły składane

Stoły składane sprawdzą się w świetnie w przestrzeniach użytku publicznego, a więc we wszelkiego rodzaju salach konferencyjnych, bankietowych, restauracjach czy salach wykładowych. W naszej ofercie znajdują się stoły wyposażone w kółka, co sprawia, że są mobilne i w każdej chwili można je przemieścić. Inne posiadają specjalne antypoślizgowe zabezpieczenia na końcach nóg. Każdy z prezentowanych stołów wyróżnia się solidną konstrukcją, która zapewni bezawaryjne użytkowanie przez szereg długich lat.

Stoły składane – funkcjonalne wyposażenie wnętrz

Często zdarzają się takie sytuacje, że metraż sali nie pozwala nam na ciągłą ekspozycję mebli. W takich momentach ratunkiem okazują się specjalne systemy, które pozwalają na ich składanie. W Mebo.pl znajdą Państwo produkty funkcjonujące w ten sposób. Oryginalny design i dobrze zorganizowana przestrzeń – to znajdą Państwo u nas.

Menu

Logowanie