Kategorie

Szafy aktowe, szafa na akta osobowe metalowa

Filtruj według

Na rynku działamy już od prawie 25 lat, więc potrzeby Klientów instytucjonalnych, w tym przede wszystkim wszelkiego rodzaju biur, urzędów, przychodni, szkół czy szpitali, znamy bardzo dokładnie. Ogromne doświadczenie w branży i rozległa wiedza specjalistyczna pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających spośród naszych odbiorców.

Doskonale wiemy, jak ważne jest np. przechowywanie dokumentów w uporządkowany sposób i w zgodzie z aktualnymi przepisami ustawowymi. Dlatego w naszej ofercie dostępne są oczywiście ekskluzywne szafy aktowe gwarantujące najwyższy komfort przechowywania segregatorów na dokumenty księgowe, kwestionariusze osobowe, umowy itd. Wyroby produkowane są w rodzimych fabrykach na indywidualne zamówienie, co zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni biurowej.

Płytowe szafy aktowe, które będą Ci służyć przez długie lata

W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe produkty mieszczące 2 rzędy segregatorów (doskonałe dla mniejszych firm lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), jak i zdecydowanie bardziej rozbudowane meble, w których bez trudu pomieścimy nawet kilkukrotnie więcej dokumentów. Atutem wyrobów jest wysoka jakość wykonania – skonstruowano je z odpornych na uszkodzenia płyty melaminowanych o grubości 18 i 28 mm (zależnie od elementu). W przypadku wielu modeli występują dodatkowe zabezpieczenia w postaci obrzeża ABS, dzięki czemu krawędzie mebli zachowują swoją trwałość i elegancki wygląd przez długi czas.

Szerokie możliwości konfiguracji mebli biurowych

Certyfikowane szafy aktowe z atestami umożliwiającymi użytkowanie ich w przestrzeni publicznej można u nas z łatwością skonfigurować odpowiednio do swoich potrzeb. Zapewniamy bardzo szeroki wybór wariantów kolorystycznych, a sporo modeli dostępnych jest ponadto w kilku rozmiarach. Klient decyduje też o typie zamka, rodzaju uchwytów (ustawiane poziomo lub pionowo) czy zawiasów. W razie potrzeby wybrana szafka aktowa może zostać wykonana z cokołem metalowym pozwalającym ukryć stopki poziomujące.

W razie chęci skorzystania z indywidualnego doradztwa ze strony naszych ekspertów przy konfiguracji produktów, zapraszamy do kontaktu. Zamów szafy aktowe Mebo - to najlepszy wybór dla każdego przedsiębiorstwa i instytucji!

Menu

Logowanie