Kategorie

Regały otwarte i półotwarte

Filtruj według

Produkty oferowane w tej kategorii łączą w sobie cały szereg cech pożądanych przez użytkowników mebli biurowych. Regały otwarte i półotwarte charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, można je z łatwością ustawić na nawet nierównych powierzchniach dzięki specjalnym stopkom poziomującym, a do tego stanowią estetyczne uzupełnienie każdego pomieszczenia. Przede wszystkim są jednak bardzo praktyczne i zdecydowanie ułatwiają przechowywanie dokumentów kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Warto również podkreślić, że wyroby posiadają wszystkie niezbędne atesty umożliwiające ich zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, więc doskonale sprawdzą się nie tylko w firmach, ale również w urzędach, placówkach edukacyjnych czy ochronie zdrowia.

Otwarte i półotwarte regały produkowane na indywidualne zamówienie Klienta

Dostępne w sprzedaży produkty cieszą się jednak dużą popularnością wśród Klientów instytucjonalnych nie tylko ze względu na swoja wysoką jakość, lecz również z uwagi na możliwość dostosowania mebli do swoich potrzeb. Konfiguracji podlega wiele elementów, najważniejsze z nich to:

  • kolor wieńca dolnego i górnego
  • kolor korpusu
  • kolor drzwi frontowych
  • rodzaj uchwytów i zamka (patentowy lub baskwilowy)
  • typ zawiasów (zwykłe bądź szerokokątne)

Niektóre z modeli można dodatkowo wyposażyć w cokół metalowy służący do ukrycia stopek poziomujących. Oferta wariantów kolorystycznych wskazanych wyżej elementów jest bardzo rozbudowana – znajdują się wśród nich tak dekoracyjne barwy, jak choćby orzech nizinny czy dąb kanadyjski.

Wytrzymałe regały półotwarte i otwarte do przechowywania segregatorów

Przedsiębiorstwa klasyfikują tego rodzaju artykuły w dokumentach księgowych jako środki trwałe, ale faktem jest, że tylko niewielka część z nich zasługuje na to miano. Naprawdę trwałe są za to regały w wersji otwartej i półotwartej ze sklepu Mebo: wyprodukowano je z płyt melaminowanych o dużej grubości, które są przystosowane do intensywnego użytku w biurach, a ich krawędzie zabezpieczono mocnym obrzeżem ABS. Składając zamówienie u nas, masz pewność, że zakupione meble biurowe zachowają swoje parametry użytkowe przez długie lata.

Zapoznaj się z całą ofertą regałów półotwartych i otwartych. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze lub konfiguracji, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Menu

Logowanie