Kategorie

Stoły konferencyjne

Filtruj według

Jak wybrać stół do sali konferencyjnej?

Wybierając stół konferencyjny do naszej firmy czy instytucji musimy zacząć od odpowiedzi na dwa podstawowe pytania - ile osób ma pomieścić dany stół, oraz jak dużo miejsca możemy na niego przeznaczyć. Stoły konferencyjne oferowane w mebo.pl mogą pomieścić dowolną liczbę osób - od okrągłych stolików na 3 osoby, po duże, modułowe stoły konferencyjne na 20 czy 30 osób. Dzięki zróżnicowanym kształtom blatów i stelaży oraz szerokiej kolorystyce bez problemu dopasujemy stół do każdej przestrzeni. W katalogu prezentujemy między innymi:

  • stoły konferencyjne owalne, dedykowane przede wszystkim do mniejszych pomieszczeń. Blat w kształcie elipsy pozwoli nam na zachowanie szerokiego przejścia w momencie, gdy stół nie jest wykorzystywany.
  • stoły konferencyjne prostokątne, czyli klasyczne rozwiązanie z prostym blatem, nie ograniczającym przestrzeni roboczej.
  • stoły konferencyjne kształtowe, czyli stoły z blatem w kształcie rozciągniętego prostokąta. Takie rozwiązanie pozwala na powiększenie przestrzeni blatu, nie zabierając jednocześnie znacznej ilości miejsca w biurze.

Nowoczesne stoły konferencyjne na wytrzymałych stelażach

Wszystkie oferowane przez nas stoły konferencyjne wyróżnia przede wszystkim wysoka wytrzymałość i solidność wykonania, uzyskana dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości. Grube blaty o wysokiej gęstości płyty z niezwykle wytrzymałą okleiną mocowane są na metalowych nogach o różnych kształtach i ustawieniach.

Stoły konferencyjne z gniazdami - mediaportami

Praktycznie każdy z dostępnych u nas stołów możemy wyposażyć w mediaport, który zamontujemy już w fabryce w precyzyjnie wybranym miejscu. Oferowane przez nas mediaporty pozwalają nie tylko na podłączanie urządzeń elektrycznych (gniazda elektryczne), ale także na wygodne korzystanie z urządzeń ze złączem USB, czy podłączanie laptopa do zainstalowanego w sali projektora za pomocą złącza HDMI. Dla osób szukających prostszych rozwiązań oferujemy również stoły z tak zwanym Top Access, czyli wygodnym przepustem kablowym wykonanym z aluminium.

Menu

Logowanie