Kategorie

Szafy i regały na teczki zawieszkowe (kartotekowe)

Filtruj według

Sposobem na usprawnienie segregacji i przechowywania dokumentów jest stosowanie specjalnie przeznaczonych do tego mebli biurowych. Regały na teczki zawieszkowe, znane też jako szafy kartotekowe, sprzedawane w sklepie Mebo, umożliwiają szybki i wygodny dostęp do potrzebnych informacji, a także ułatwiają utrzymanie porządku i dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom zapewniają przestrzeń na inne elementy wyposażenia wnętrz.

Wygodne i pojemne szafy kartotekowe

Specjalne szafy kartotekowe to idealne meble biurowe do przechowywania dokumentacji. Mieszczą teczki formatu A4 w różnym położeniu: ustawione frontem lub bokiem do drzwi. Szuflady wytrzymują wielokilogramowe obciążenie. Można je wysuwać aż do samego końca, aby wyjmowanie i wkładanie kartek i skoroszytów było łatwe i nie groziło ich zniszczeniem.

Wygodna szafa biurowa, szczególnie kartotekowa, powinna być pojemna i łatwa w obsłudze. Służy do przechowywania poufnych informacji, dlatego musi być odpowiednio chroniona. Wykonane z solidnego drewna i zamykane na kluczyk meble Mebo stanowią dodatkowe zabezpieczenie ważnych dokumentów, a centralny zamek w niektórych modelach umożliwia szybkie i jednoczesne zamknięcie wszystkich szuflad.

Klienci mogą wybrać kolory poszczególnych elementów produktu i rodzaj płyt frontowych czy uchwytów, a także zdecydować, czy mebel ma zostać wyposażony w cokół zasłaniający jego podstawę. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych wariantów artykułów przeznaczonych do biur oraz obejrzenia innych wyrobów oferowanych przez sklep Mebo.

Menu

Logowanie