Kategorie

Kontenerki na kółkach

Filtruj według

Niezwykle wszechstronne meble, które można wykorzystać nie tylko do uporządkowania dokumentów na stanowisku pracy, ale również w domowym zaciszu. Kontenerki na kółkach pod biurko proponowane w tej kategorii wyposażone są w pojemne szuflady płytowe o głębokości 50 cm, więc nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem dodatkowego miejsca na formularze, przybory do pisania, koperty oraz inne akcesoria niewielkich rozmiarów.

Nic więc dziwnego, że poza budynkami firmowymi, tego typu meble mobilne cenione są w urzędach, sekretariatach i szkołach, a także w kancelariach prawnych. To właśnie w tych ostatnich stanowią właściwie nieodzowne wyposażenie, gdyż naprawdę potrafią ułatwić życie osobom, które pracują nad jedną sprawą przez wiele tygodni. Można mieć dzięki nim wszystkie potrzebne akta sądowe zawsze pod ręką, a w razie potrzeby bez zbędnego wysiłku przetransportować dziesiątki kilogramów dokumentów do sąsiednich pomieszczeń lub innych budynków.

Praktyczne kontenerki podbiurkowe na kółkach

Eleganckie szafki mobilne dostępne w ofercie Mebo będą idealnie pasować do minimalistycznych aranżacji, które w ostatnich latach zdecydowanie dominują we wnętrzach biurowych. Posiadają wszystko, czego tylko mogą potrzebować osoby odpowiedzialne za przepływ dokumentów w firmie: centralny zamek pozwalający na otwarcie bądź zamknięcie wszystkich szuflad jednocześnie przy użyciu składanego klucza, hamulec, dzięki któremu kontenerek na kółkach można zablokować w danym miejscu, a także szuflady radzące sobie z nawet 25 kilogramowym obciążeniem. Oddzielna szuflada piórnikowa (w przypadku serii Standard) lub nakładany piórnik na długopisy i akcesoria (seria Basic) sprawi natomiast, że przybory nie będą niepotrzebnie zalegać na biurku.

Podobnie jak w przypadku innych mebli biurowych produkowanych na indywidualne zamówienie, również produkty z tej kategorii mogą Państwo w łatwy sposób skonfigurować odpowiednio do potrzeb. Szuflady w większości modeli dostępne są z funkcją samodomyku, zapewniamy też bardzo szeroką gamę kolorystyczną blatu górnego, drzwi frontowych oraz korpusu. Kontenery na kółkach z serii Standard można zamówić dodatkowo w wersji wyposażonej w bardziej odporne na uszkodzenia prowadnice kulkowe.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi proponowanymi kontenerkami na kółkach pod biurko!

Menu

Logowanie