Kategorie

Wieszaki na ubrania

Filtruj według

Detal może sprawić, że całość aranżacji będzie prezentowała się lepiej niż dotychczas. To on ma moc niuansowania klimatu i nastroju wnętrza. Nie inaczej jest w przypadku wieszaków. W pierwszej kolejności powinny być oczywiście funkcjonalne. W drugiej – estetyczne. W Mebo.pl znajdziesz wieszaki, których forma łączy w sobie te dwie pożądane wartości. Wywiążą się ze swojego zadania zarówno w biurze, jak i w prywatnych mieszkaniach.

Wieszaki – funkcjonalne i designerskie

Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza nietuzinkowy sznyt i prawdziwą elegancję? A może chciałbyś podążyć w stronę awangardowych kształtów? Kusi Cię minimalizm w duchu popularnego industrialu? Dziś wieszaki mogą okazać się dziełami sztuki. Ich forma może przypominać starannie wykonaną rzeźbę, która nie traci nic na praktyczności. W ten sposób zostały wyprodukowane wieszaki, które możesz oglądać w naszej ofercie.

Wieszaki, które przyciągają uwagę

W Mebo.pl przygotowaliśmy zbiór starannie wyselekcjonowanych wieszaków, które przykuwają wzrok i są doceniane za swoją użyteczność. Ich wysoka jakość jest ściśle związana ze sposobem produkcji oraz z materiałem, z którego powstają. Możesz sięgać po wieszaki wykonane z drewna, metalu bądź aluminium zawsze w najlepszej formie. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać wieszaki w bardziej lub mniej rozbudowanych wariantach. Oryginalnym kształtem zachwyci Cię wieszak Greg czy Mario. Nieocenioną praktycznością zaś wieszaki CR.

Wieszaki dla domu i dla biura

Funkcja wieszaków jest znana wszystkim. Dzięki nim nasza odzież wierzchnia, kurtki, płaszcze znajdują godne usytuowanie. Wieszaki stojące wykorzystuje się głównie w miejscach publicznych, biurach, przychodniach. Jednak znajdziemy je także w domach prywatnych. Dlaczego? Wieszaki stojące to prawdziwa oszczędność miejsca, zwłaszcza we wnętrzach, gdzie ścienne zamontowanie uchwytów jest utrudnione. Wieszak zajmuje zdecydowanie mniejszą powierzchnię niż szafa i zapewnia szybszy dostęp do odzieży. Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać bliższe informacje o produkcie, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Menu

Logowanie