Kategorie

Biurka proste

Filtruj według

Kwestia aranżacji biura jest bardzo ważna i nie należy jej lekceważyć. Biuro jest wizytówką naszej firmy. To, w jaki sposób zostanie zorganizowane, może wiele powiedzieć o celach, motywacjach i standardzie pracy. Wybór mebli biurowych powinien być przemyślany i skorelowany z polityką przedsiębiorstwa. Nie należy zapominać także o tym, by meble były także funkcjonalne, w końcu mają służyć naszym pracownikom. W bogatym asortymencie sklepu Mebo.pl znajdziesz zarówno klasyczne biurka na nogach z płyty meblowej, jak i biurka na nogach metalowych czy drewnianych.

Biurka do biura z płyty meblowej

Przedmioty wykonane z płyty meblowej to bardzo dobre rozwiązanie dla miejsc, których specyfika generuje nadmierną eksploatację. Takim miejscem są oczywiście biura i wszelkiego rodzaju przestrzenie open space. Struktura płyty pozwala jej wykazywać dużą odporność na ryzyko, które płynie z codziennego użytkowania. Znajdziesz u nas biurka, których blaty zostały wykonane z płyty melaminowanej. To płyty wiórowe pokryte warstwą melaminową, co sprawia, że ich powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości, a także odporna na szkodliwe czynniki takie jak woda czy promienie słoneczne.

Biurka z nowoczesnymi wykończeniami

Biurka, które spotkasz w naszym asortymencie to formy nawiązujące do najprostszych kształtów, urozmaicone jednak o idealnie wkomponowane nowoczesne akcenty. Meble są dostosowane do pracy w biurze – posiadają wygodną, ergonomiczną linię, a także specjalne udogodnienia jak wloty kablowe, stopki poziomujące czy możliwość regulacji wysokości blatu.

Modułowe biurka na nogach metalowych

Przestrzeń biurowa jest zależna od warunków budynku, metrażu, liczby pracowników, a także od standardu mebli. Oprócz tego w zależności od zmieniających się warunków może ulegać reorganizacji. Dlatego najlepiej inwestować w meble, które wyróżniają się modułowością. A takie są właśnie biurka na nogach metalowych, które znajdziesz w ofercie Mebo.pl. Znajdziesz w niej modele, które umożliwiają swobodną regulację i dostosowanie się do wymagań użytkownika. W ten sposób biura nawet o najbardziej skomplikowanych i urozmaiconych powierzchniach znajdą odpowiednie wyposażenie.

Biurka z profesjonalnym montażem w Twoim biurze

Wszystkie oferowane przez nas biurka są oferowane z dostawą pod budynek, którą można rozszerzyć o odpłatne wniesienie, montaż i ustawienie mebli. Usługa jest wykonywana zawsze przez wykwalifikowanych montażystów, specjalizujących się wyłącznie w montażu mebli biurowych.

Menu

Logowanie