Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 0,00 zł - 2 560,00 zł

Krzesła stacjonarne, konferencyjne

Filtruj według

Fotel konferencyjny

Krzesła stacjonarne cechuje wiele zastosowań. Można je znaleźć praktycznie w każdym pomieszczeniu biurowym, a także na uczelniach, w poczekalniach lub salach konferencyjnych. Wiele z tych krzeseł posiada swój odpowiednik w wersji fotela obrotowego, co pozwala na stworzenie idealnego kompletu gabinetowego. Możliwość wyboru tkanin oraz ich koloru sprawia, że idealnie komponują się z całą przestrzenią biurową, nadając jej charakter.

Wygodne fotele konferencyjne, które przypadną Ci do gustu

W MEBO mają Państwo możliwość wyboru krzesła stacjonarnego w wersji klasycznej, dla tych którzy wolą tradycję lub w wersji nowoczesnej dla miłośników nowych trendów. Krzesła stacjonarne przez nas oferowane są najwyższej jakości, wykonane z trwałego tworzywa i materiałów, dzięki którym krzesło cechuje się dużą wytrzymałością na codzienne użytkowanie. Posiadają liczne atesty. Fotele konferencyjne posiadają solidny stalowy lub chromowany stelaż, przez co są bardzo stabilne. Oparcie oraz siedzisko krzesła biurowego jest tapicerowane tkaniną odporną na ścieralność lub też wykonane z wysokiej jakości sklejki. W wielu przypadkach krzesła stacjonarne można sztaplować – układać jedno w drugim, a więc przy dłuższym czasie braku ich użytkowania nie zajmują zbyt wiele miejsca w naszym biurze.

Funkcjonalne i ergonomiczne fotele konferencyjne

Proponowane przez naszą firmę fotele konferencyjne posiadają zarówno walory użytkowe, jak i ergonomiczne co sprawia, że nawet kilkugodzinna praca nie sprawia kłopotów podczas siedzenia. Aby zakupy na naszej stronie były dla Państwa wygodne i przejrzyste wszystkie krzesła stacjonarne i pozostałe meble biurowe posiadają zdjęcie wraz z ceną. Przy każdym produkcie znajdą Państwo dodatkowe informacje na temat wymiarów produktu, dostępnych kolorów i tkanin, z których mogą być wykonane. Meble biurowe przez nas sprzedawane zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowanych projektantów, dla których na pierwszym miejscu jest wygoda i funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu

Logowanie