Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Dostępność
Cena
  • 1 998,00 zł - 3 750,00 zł

Wybierz kolor

Nowoczesne fotele biurowe

Filtruj według

Kilkugodzinna praca w biurze to nie tylko wysiłek fizyczny. Podczas codziennej pracy nasze ciało również pracuję, a w szczególności nasz kręgosłup, który jest narażony na dolegliwości zdrowotne. Nie jesteśmy jednak w stanie uniknąć wielogodzinnej pracy w biurze w pozycji siedzącej, dlatego też odpowiedni wybór fotela obrotowego biurowego podniesie komfort naszej pracy i odciąży kręgosłup.

Nowoczesne fotele biurowe

Przy wyborze należy pamiętać aby nasz fotel biurowy nowoczesny był idealnie dopasowany do sylwetki pracownika. Istnieje kilka elementów fotela konferencyjnego, które odpowiednio dobrane poprawią komfort pracy. Przy wyborze podłokietników należy pamiętać aby wybrać taki model fotela obrotowego biurowego, który pozwala na ich regulację, przez co każdy dostosuję je do indywidualnych potrzeb. Równie istotne jest siedzisko, które powinno mieć odpowiednią głębokość i szerokość oraz oparcie fotela - najlepiej z możliwością regulacji od wysokości po szerokość czy też odchylenie pleców.

Krzesła biurowe obrotowe

Każdy nowoczesny fotel biurowy w naszej sprzedaży posiada swój indywidualny kształt, co pozwoli nam idealnie wkomponować go w przestrzeń biurową, a wybór tkaniny, z której będzie wykonany i jej kolor połączą wszystko w spójną całość. W ofercie posiadamy wiele modeli skórzanych foteli biurowych i foteli biurowych siatką - wykonanych z wysokiej jakości siatki przepuszczającej powietrze. Cena foteli biurowych jest dostosowana w zależności od modelu oraz występujących w nim mechanizmów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami nowoczesnych mebli biurowych, do których posiadamy pełne zaufanie,a nasze produkty posiadają liczne atesty i gwarancję jakości. Nasze nowoczesne fotele biurowe przeznaczone są do pracy przy biurku, jak również przy wszelkiego typu stołach konferencyjnych. Osobom niezdecydowanym, nieposiadającym pomysłu na aranżację swojego lokalu biurowego pragniemy zaproponować profesjonalne usługi doradcze. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, terminowo realizujemy zlecenia. Dostępne w naszym asortymencie fotele biurowe obrotowe i nowoczesne fotele gabinetowe charakteryzują się najwyższą jakością komponentów użytych do ich wykonania, ergonomicznym kształtem oparcia oraz szerokim, komfortowym siedziskiem. Polecamy Państwu nasze skórzane fotele biurowe wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Fotele biurowe designerskie

Fotele biurowe, czyli mebel na którym spędzamy znaczną część naszego dnia. Nie tylko w pracy ale również w domu podczas korzystania np. z Internetu. Warto więc by fotel był jak najlepiej dopasowany do naszej sylwetki. Jednak dla niektórych to za mało, i oczekują jeszcze czegoś dodatkowego. Tutaj z pomocą przychodzą fotele designerskie, które łączą interesujący i nowoczesny wygląd z ogromnym komfortem i genialną wygodą. Możesz być pewien tego, że każdy fotel z naszej oferty będzie przykuwał wzrok osób postronnych wywołując u nich zachwyt, podziw, a nawet lekką zazdrość. Szeroki wachlarz kolorów, styli, czy wzorów sprawia, że znajdą Państwu w naszej ofercie fotel, który spełni wszystkie oczekiwania i wymagania. Jakość wykonania to nie wątpliwie kolejna silna karta przetargowa, jeśli chodzi o fotele biurowe. Dzięki niej bez problemu użytkowanie fotela będzie trwało bardzo długi okres czasu. Każda z powyższych cech zaświadcza o wysokiej jakości naszych foteli biurowych. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta, którą znajdą Państwo poniżej.

Menu

Logowanie