Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 227,00 zł - 3 750,00 zł

Krzesła i fotele obrotowe

Filtruj według
2 029,50 zł
  • 103 kolory do wyboru
Innowacyjne krzesło biurowe marki Profim z ruchomym oparciem i siedziskiem, zaprojektowane z myślą o tzw. "aktywnym siedzeniu". Wyposażone w opatentowany system SmartHPS pozwalający na niezależne odchylanie na boki...
2 264,43 zł
  • 103 kolory do wyboru
Innowacyjne krzesło biurowe marki Profim z ruchomym oparciem i siedziskiem, zaprojektowane z myślą o tzw. "aktywnym siedzeniu". Wyposażone w opatentowany system SmartHPS pozwalający na niezależne odchylanie na boki...
2 575,62 zł
  • 3 kolory do wyboru
Innowacyjne krzesło obrotowe z ruchomym oparciem i siedziskiem podążającym za ruchami użytkownika, teraz dostępne z szybką wysyłką w kilku wyselekcjonowanych kolorach.
1 094,70 zł
  • 79 kolorów do wyboru
Arca to nowoczesne i przyjazne dla użytkownika krzesło obrotowe, które posiada mechanizmy umożliwiające perfekcyjne dostosowanie go do potrzeb użytkownika.
1 129,00 zł
  • 20 kolory do wyboru
Ares Mesh to nowoczesny fotel biurowy z oparciem siatkowym i siedziskiem tapicerowanym tkaniną BL, ekoskórą PU lub skórą naturalną HL.
1 999,00 zł
  • 2 kolory do wyboru
Główne zalety fotela EA117 to jego lekkość oraz wygoda użytkowania. Materiał na którym się siedzi, zawieszony jest w powietrzu.
3 199,00 zł
  • 3 kolory do wyboru
Główne zalety fotela EA117 to jego lekkość oraz wygoda użytkowania. Materiał na którym się siedzi, zawieszony jest w powietrzu.
2 512,80 zł 2 792,00 zł
  • 8 kolorów do wyboru
Popularny fotel biurowy dedykowany do wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy przy komputerze. Wiele możliwości regulacji zapewniających ponadprzeciętny komfort użytkowania.
1 178,96 zł 1 309,95 zł
  • 88 kolorów do wyboru
Fotel biurowy Futura 4 jest ergonomicznych krzesłem biurowym. Zostało wyposażone w zaawansowany, synchroniczny mechanizm ruchowy.

Kilkugodzinna praca w biurze to nie tylko wysiłek fizyczny. Podczas codziennej pracy nasze ciało również pracuję, a w szczególności nasz kręgosłup, który jest narażony na dolegliwości zdrowotne. Nie jesteśmy jednak w stanie uniknąć wielogodzinnej pracy w biurze w pozycji siedzącej, dlatego też odpowiedni wybór fotela obrotowego biurowego podniesie komfort naszej pracy i odciąży kręgosłup.

Nowoczesne fotele biurowe

Przy wyborze należy pamiętać aby nasz fotel biurowy nowoczesny był idealnie dopasowany do sylwetki pracownika. Istnieje kilka elementów fotela, które odpowiednio dobrane poprawią komfort pracy. Przy wyborze podłokietników należy pamiętać aby wybrać taki model fotela obrotowego biurowego, który pozwala na ich regulację, przez co każdy dostosuję je do indywidualnych potrzeb. Równie istotne jest siedzisko, które powinno mieć odpowiednią głębokość i szerokość oraz oparcie fotela - najlepiej z możliwością regulacji od wysokości po szerokość czy też odchylenie pleców.

Krzesła biurowe obrotowe

Każdy nowoczesny fotel biurowy w naszej sprzedaży posiada swój indywidualny kształt, co pozwoli nam idealnie wkomponować go w przestrzeń biurową, a wybór tkaniny, z której będzie wykonany i jej kolor połączą wszystko w spójną całość. W ofercie posiadamy wiele modeli skórzanych foteli biurowych i foteli biurowych siatką - wykonanych z wysokiej jakości siatki przepuszczającej powietrze. Cena foteli biurowych jest dostosowana w zależności od modelu oraz występujących w nim mechanizmów. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami nowoczesnych mebli biurowych, do których posiadamy pełne zaufanie,a nasze produkty posiadają liczne atesty i gwarancję jakości. Nasze nowoczesne fotele biurowe przeznaczone są do pracy przy biurku, jak również przy wszelkiego typu stołach konferencyjnych. Osobom niezdecydowanym, nieposiadającym pomysłu na aranżację swojego lokalu biurowego pragniemy zaproponować profesjonalne usługi doradcze. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, terminowo realizujemy zlecenia. Dostępne w naszym asortymencie fotele biurowe obrotowe i nowoczesne fotele gabinetowe charakteryzują się najwyższą jakością komponentów użytych do ich wykonania, ergonomicznym kształtem oparcia oraz szerokim, komfortowym siedziskiem. Polecamy Państwu nasze skórzane fotele biurowe wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu

Logowanie