Fotel biurowy Accis Pro 150SFL 24h

Innowacyjne krzesło obrotowe z ruchomym oparciem i siedziskiem podążającym za ruchami użytkownika, teraz dostępne z szybką wysyłką w kilku wyselekcjonowanych kolorach.

Wybierz kolor tkaniny
Next NX-10
 
Next NX-10
Next NX-16
 
Next NX-16
Select 62097
 
Select 62097
Oceanic OOC11
 
Oceanic OOC11
Oceanic OOC16
 
Oceanic OOC16

* Prezentowane kolory mogą się różnić w zależności od indywidualnych ustawień monitora.

Cena brutto
2 723,77 zł 2 867,13 zł
(2214.45 netto)
Wysyłka w 1-5 dni roboczych
5 lat gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
24 lata doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Powiązane produkty
Opis

Fotel dostosowany do użytkownika

AccisPro to krzesło zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy na zachowaniu zdrowej pozycji podczas siedzenia. Projektanci z grupy ITO Design nawiązali w tym modelu do aktualnego trendu tak zwanego "aktywnego siedzenia", stawiając nacisk na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ich praca zaowocowała kolejnym, niezwykle udanym projektem dla polskiej marki Profim - powstało krzesło, w którym zarówno siedzisko jak i oparcie dopasowują się do ruchów ciała użytkownika, odciążając tym samym kręgosłup.

Fotel z szybką wysyłką udostępniamy w 5 wariantach kolorystycznych do wyboru:

 • tkanina Next NX-16 - czarna tapicerka Next NX-16 na siedzisku, czarna siatka Runner 60999 na oparciu, czarny stelaż, podstawa i podłokietniki fotela,
 • tkanina Next NX-10 - szara tapicerka Next NX-10 na siedzisku, biała siatka Runner 60061 na oparciu, jasnoszary stelaż, podstawa i podłokietniki fotela,
 • tkanina Select 62097 - żółta tapicerka Select 62097 na siedzisku, biała siatka Runner 60061 na oparciu, jasnoszary stelaż, podstawa i podłokietniki fotela,
 • tkanina Oceanic OOC11 - niebieska tapicerka Oceanic OOC11 na siedzisku, biała siatka Runner 60061 na oparciu, jasnoszary stelaż, podstawa i podłokietniki fotela. Tkanina siedziska pochodząca w 100% z odzysku, w tym 50% stanowią włókna pochodzące z plastiku odławianego z mórz i oceanów (tzw. Seaqual Yarn),
 • tkanina Oceanic OOC16 - różowa tapicerka Oceanic OOC16 na siedzisku, biała siatka Runner 60061 na oparciu, jasnoszary stelaż, podstawa i podłokietniki fotela. Tkanina siedziska pochodząca w 100% z odzysku, w tym 50% stanowią włókna pochodzące z plastiku odławianego z mórz i oceanów (tzw. Seaqual Yarn).

Podłokietnik w fotelu obrotowym Accis Pro

Nowatorskie rozwiązanie SmartHPS i ruch oparcia na boki

Fotele z serii AccisPro zostały wyposażone w opatentowane rozwiązanie SmartHPS umożliwiające odchylanie oparcia na boki w zakresie 10°, niezależnie od funkcji odchylania siedziska. Oparcie fotela zostało połączone z mechanizmem krzesła poprzez system przegubów i dodatkowo wyposażone w pręt ze specjalnego kompozytu działający jak klasyczna sprężyna, pozwalający na powrót oparcia do pozycji bazowej.

 • Oparcie krzesła jest tapicerowane siatką Runner, dzięki czemu zapewniona została swobodna cyrkulacja powietrza podczas siedzenia. Sama siatka została osadzona na ramie z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.
 • Fotel został wyposażony w regulowane podparcie lędźwiowe z regulacją w zakresie góra-dół, oraz w 2 stopniach na głębokość.

Ruch oparcia w fotelach Accis Pro

Siedzisko odchylające się na boki

Siedzisko w krzesłach biurowych AccisPro opiera się na nietypowej konstrukcji. W ramach rozwiązania SmartHPS pod centralną częścią siedziska został umieszczony przegub kulkowy umożliwiający ruch siedziska na boki w zakresie 6°. Dodatkowo, w tylnej części siedziska umieszczono dwie sprężyny eliminujące wrażenie niestabilności, jakie towarzyszy uproszczonym układom konkurencji.

 • Funkcjonowanie ruchu na boki jest całkowicie niezależnie od funkcji odchylania oparcia.
 • Ruch siedziska na boki możemy zablokować.
 • Siedzisko zostało wykonane z pianki wylewanej o gęstości 75 kg/m3.
 • Dodatkowo, fotel już w standardzie został wyposażony w amortyzator gazowy z poduszką zapewniającą jeszcze większy komfort siedzenia.

Ruchome siedzisko w fotelach Accis Pro

Mechanizm synchroniczny z dodatkowymi funkcjami

AccisPro to nie tylko odchylanie na boki, ale także zaawansowany mechanizm synchroniczny z możliwością odchylenia oparcia do tyłu aż o 30° przy jednoczesnym wychyleniu siedziska o maksymalnie 10°, z możliwością zablokowania wybranego kąta wychylenia w jednej z 5 dostępnych pozycji. Mechanizm posiada także funkcję tzw. "kąta ujemnego", czyli wychylenia oparcia do przodu w zakresie do 10° przy jednoczesnym pochyleniu siedziska o maksymalnie 7°. Na uwagę zasługuje także możliwość regulacji głębokości siedziska, która w tym modelu jest możliwa w zakresie 60 mm.

Sposób funkcjonowania mechanizmu pokazuje poniższa ilustracja.

Sposób funkcjonowania mechanizmu synchronicznego w fotelu biurowym Accis Pro

Wykonany z dbałością o detale

W krzesłach z serii AccisPro już na etapie projektowania położono duży nacisk na innowacyjne i przemyślane rozwiązania, najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wszelkimi mechanizmami fotela sterujemy przy pomocy nierzucających się w oczy przycisków i intuicyjnych pokręteł, funkcje fotela zostały dodatkowo opisane w języku Braille'a, a zbędne elementy ukryte pod estetycznymi maskownicami. Smart design, po prostu!

Detale foteli obrotowych Accis Pro

Prezentacja wideo
Wymiary produktu
Wymiary produktu Fotel biurowy Accis Pro 150SFL 24h - szybka realizacja
Szczegóły produktu
EAT0000001

Opis

Wysyłka w ciągu
1-5 dni roboczych
Gwarancja
5 lat
Wymiary SVG
wymiary-accispro-150sfl
YouTube ID
4UJlAm45yDQ
8niKVoMUFy0

Specyficzne kody

ean13
5908441000120
Więcej produktów z tej samej kategorii:

Menu

Logowanie