Kategorie

Przegrody i ścianki biurowe

Filtruj według

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę praktycznych ścianek biurowych. Oferujemy tapicerowany panel tkaninowy, płytowy lub akustyczny, który umożliwia łatwe uporządkowanie przestrzeni biurowej. Pozwala także na estetyczne rozdzielenie poszczególnych stanowisk pracowników. Zastosowany materiał poprawia warunku akustyczne, zmniejszając poziom hałasu w pomieszczeniu.


Ścianka działowa wykonana została z płyty wiórowej pokrytej z dwóch stron poliuretanową pianką. Krawędź paneli zdobi szara listwa z tworzywa sztucznego. Konstrukcja wyposażona została w dwa uchwyty malowane proszkowo, które umożliwiają stabilne przykręcenie blatu. W ofercie sklepu Mebo znajdziesz zarówno ścianki z uchwytami do biurka pojedynczego, jak i do biurka dwustanowiskowego Ogi. Panele tapicerowane produkowane są w Polsce na indywidualne zamówienie klientów.

Niezawodne ścianki biurowe


Jesteśmy cenionym wśród odbiorców dystrybutorem oryginalnych przegród i ścianek biurowych. Część z nich służy do ukrycia nóg pracowników, inne pozwalają na rozdzielenie stanowisk pracy oraz obniżenie poziomu hałasu w biurze. Meble prezentują nienaganne walory estetyczne. Zachwycają trwałością oraz solidnym wykonaniem. Przeznaczone zostały do użytku w przestrzeni biurowej. Pozytywnie wpływają na komfort pracy wszystkich zatrudnionych. Istnieje możliwość wyboru koloru stelaża - aluminium, antracyt, czerń i wiele innych. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy.

Menu

Logowanie