Kategorie
Filtruj według
Filtruj według
Cena
  • 1 425,00 zł - 1 680,00 zł

Krzesła rehabilitacyjne

Filtruj według

W świecie, w którym coraz więcej czasu spędzamy, siedząc, czy to w czasie pracy, czy w domu, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie poprawnej sylwetki, działania profilaktyczne, czy ostatecznie leczenie. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo krzesła rehabilitacyjne, które są idealnie wyprofilowane w celu jak najlepszego rozłożenia ciężaru naszego ciała podczas pracy, czy po prostu w czasie spędzanym przed monitorem komputera.

Krzesła do biura dla osób z problemami z kręgosłupem

Krzesła rehabilitacyjne biurowe, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejszy szczegół. Nasze nowoczesne krzesło rehabilitacyjne idealnie spisze się jako krzesło do komputera, krzesło do laptopa, czy krzesło do biurka. Dzięki zastosowaniu aktywnego systemu oraz mechanizmów regulacji krzesła rehabilitacyjne są idealnym rozwiązaniem dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, ale również dla osób na takie zwyrodnienia szczególnie podatnych.

Krzesła zdrowotne – w trosce o Twój kręgosłup

W naszej ofercie znajdziesz krzesła zdrowotne z oparciem jak i bez, z różnym poziomem zaawansowania, o wyglądzie tradycyjnym lub z nowoczesnym designem. Dzięki tym wszystkim cechom krzesło może spokojnie służyć jako krzesło biurowe, krzesło dziecięce czy fotel relaksacyjny. Nie są to zwykłe krzesła na chory kręgosłup, ale uniwersalne meble biurowe, które znajdą zastosowanie również w domu.

Menu

Logowanie