Kategorie

Biurka z szafką managerską

Filtruj według

Siedziby firm powinny być urządzone w sposób wygodny dla pracowników i ułatwiający im wykonywanie zleconych zadań. Nowoczesne biurka Mebo z szafkami managerskimi zapewniają dużą powierzchnię pracy i miejsce na wiele dokumentów i przyborów, po które da się sięgnąć w każdej chwili. Minimalistyczny design sprawia, że te meble biurowe pasują do idących z duchem czasu przedsiębiorstw kojarzonych z innowacyjnymi rozwiązaniami i nadają ich wnętrzom awangardowy styl.

Nowoczesne biurka dopasowane do potrzeb firm

Prezentowane biurka zostały wykonane z użyciem certyfikowanych materiałów i z troską o środowisko naturalne. Uzyskały atest higieniczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i potwierdzenie zgodności z normą PN-EN.

Te nowoczesne meble biurowe mogą zostać do pewnego stopnia dostosowane do wymagań właściciela i wyposażone w:

  • pomocniki montowane po lewej lub prawej stronie blatu,
  • zamykane szafki z półkami i drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi albo szuflady,
  • przepusty, wycięcia lub poziome kanały kablowe.

Ponadto klient sam dokonuje wyboru rozmiaru i koloru blatu biurka, a także barwy stelaża, drzwi frontowych i innych elementów mebli. Niektóre modele mają możliwość regulacji poziomu, co pozwala na ustawienie ich na nierównej podłodze. Proste kształty artykułów ułatwiają zaaranżowanie gabinetu w ponadczasowym stylu i przyczyniają się do tego, że przestrzeń w siedzibie firmy wydaje się bardziej nowoczesna.

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty trwałych i funkcjonalnych rozwiązań biurowych Mebo.

Menu

Logowanie