Kategorie

Dostawki i elementy modułowe

Filtruj według

Systemy modułowe umożliwiają projektowanie komfortowych i funkcjonalnych przestrzeni dostosowanych do wymagań i potrzeb pracowników. Ułatwiają spójne zaaranżowanie wnętrz gabinetów i pomieszczeń przeznaczonych do pracy zespołowej. Takimi elementami są dostawki do biurka Mebo. Wykorzystanie ich sprawia, że meble biurowe są jeszcze lepiej przystosowane do specyfiki zadań wykonywanych w siedzibie firmy.

Dostawki do biurka i inne modułowe meble biurowe

Produkty do rozbudowy biurek jedno-, dwu- i wielostanowiskowych to nie tylko klasyczne dostawki do biurka, lecz również elementy trójkątne i przedłużenia blatów nadające się do zamontowania zarówno z ich prawej, jak i lewej strony. Umożliwiają:

  • zwiększenie powierzchni pracy,
  • łączenie ze sobą różnych mebli,
  • tworzenie ciekawych kompozycji we wnętrzach biurowych.

Solidne blaty zabezpieczone przed obiciami i uszkodzeniami są dostępne w kilku kolorach. Wysokość dostawki odpowiada wielkości innych mebli znajdujących się w asortymencie naszego sklepu. Może być regulowana w zakresie 5 mm, co pozwala jak najdokładniej dopasować ten artykuł do biurka bez względu na ewentualne nierówności podłogi. Aby został jeszcze lepiej założony, można skorzystać z usług świadczonych przez montażystów Mebo.

Akcesoria do stworzenia wielostanowiskowych układów pracy przyczyniają się do maksymalnego wykorzystania przestrzeni biurowych i komponowania niepowtarzalnych i nowoczesnych aranżacji wystroju. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów przeznaczonych dla firm.

Menu

Logowanie