Kategorie

Kontenery na teczki zawieszkowe (kartotekowe)

Filtruj według

Archiwizacja to ważny element codzienności w każdym biurze. Praca z dokumentami wymaga uwagi, staranności i dobrej organizacji - zwłaszcza, gdy zarządzamy informacjami o poufnym lub niejawnym charakterze. W ofercie sklepu Mebo znajdziesz wyposażenie, które jest nieocenioną pomocą w tym trudnym zadaniu. Nasze kontenery na teczki zawieszkowe to meble, dzięki którym porządkowanie plików i akt jest niezwykle proste i intuicyjne.

Rozwiązania tego typu polecamy przede wszystkim tym, którzy cenią sobie niestandardowe, mobilne wyposażenie. Pojemniki z szufladami dzięki kółkom doskonale sprawdzą się w wyjątkowo dużych archiwach oraz biurach, które pracują na dużej ilości dokumentów jednocześnie. Kontenery na teczki zawieszkowe z naszej oferty możesz zakupić również w stabilniejszej wersji stacjonarnej opartej na wzmocnionych nóżkach. Obie opcje pasują doskonale do przestrzeni, w których jest dużo elektroniki – ich konstrukcja nie koliduje nawet z dużą ilością przewodów.

Kompaktowe rozmiary, przestronne szuflady

Nasze kontenery stworzono z myślą przede wszystkim o sprawnej archiwizacji akt. Ich wnętrze dopasowane jest do standardowych rozmiarów teczek zawieszkowych, dzięki czemu możesz porządkować w nich dokumenty bez ryzyka powstania zagięć, rozdarć i uszkodzeń. Nie zajmują wiele przestrzeni, jednak ich szuflady są pojemne. W połączeniu z praktycznym zamknięciem na klucz cechy mebla tworzą solidne archiwum, w którym łatwo wprowadzić ład i zawsze mieć pod ręką najbardziej potrzebne dane.

Kontenery na teczki zawieszkowe Mebo - funkcjonalność w estetycznym wydaniu

Dostępne w naszej ofercie meble są produkowane w Polsce na indywidualne zamówienie klienta. Do każdego egzemplarza możesz dobrać kolor:

  • korpusu,
  • wieńca górnego i dolnego,
  • drzwiczek frontowych.

Do Ciebie należy również decyzja o barwie i kształcie uchwytu i rodzaju prowadnic szuflad. Kontenery na teczki zawieszkowe od Mebo możesz w każdym szczególe dopasować do aranżacji Twojego biura, dzięki czemu nie tylko są praktyczne, lecz także cieszą oko niebanalnym wyglądem.

Menu

Logowanie