Dostawa i płatności

Dostępne formy dostawy

Odbiór osobisty - zakupiony towar możesz odebrać zawsze bezpłatnie w naszym sklepie stacjonarnym w Częstochowie, ul. Krakowska 45 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Dostawa kurierem - Twoje produkty dostarczamy bezpośrednio pod Twoje drzwi korzystając z renomowanych firm kurierskich. Wybór przewoźnika jest uzależniony od ilości produktów, gabarytów i wagi Twojego zamówienia, natomiast koszt dostawy widoczny jest po umieszczeniu produktu w koszyku. W przypadku wybranych grup produktów dostawa kurierem jest bezpłatna.
Dostawa transportem fabrycznym producenta z możliwością montażu - część zamówień, takich jak zamówienia na meble biurowe Ogi dostarczamy korzystając z transportu fabrycznego, dzięki czemu meble trafią do Ciebie bezpośrednio od producenta i zawsze w nienaruszonym stanie. Za dopłatą oferujemy także możliwość wniesienia, montażu i ustawienia mebli w ustalonym miejscu. Koszt tej formy dostawy wynosi 99 zł, natomiast montaż mebli to dopłata od 200 zł w górę, w zależności od wielkości zamówienia.

Czas realizacji zamówienia

Na termin dostawy składa się czas realizacji oraz czas dostawy.

Czas realizacji zamówienia jest liczony zawsze w dniach roboczych (bez sobót, niedziel i świąt) i w zależności od wybranego asortymentu może on wynieść od 1 do 25 dni roboczych. Czas oczekiwania podajemy zawsze na karcie wybranego produktu. W przypadku towarów o różnym terminie dostępności należy przyjąć najdłuższy podany okres. W razie ewentualnych przesunięć stosowne informacje są na bieżąco przekazywane drogą mailową lub telefoniczną.
Czas dostawy to czas w jakim przewoźnik dostarczy do Ciebie zamówione produkty - zwykle wynosi 1 dzień roboczy.

Dostępne metody płatności

Płatności elektroniczne Przelewy24, płatności BLIK, płatności kartą kredytową - najszybsza metoda płatności pozwalająca na przyspieszenie realizacji zamówienia. Wśród oferowanych kanałów płatności znajdą Państwo między innymi błyskawiczne przelewy bankowe, zakupy ratalne, płatności odroczone, płatności kartami kredytowymi lub płatności gotówką w popularnych marketach i na poczcie.
Płatność za pobraniem, płatność przy odbiorze - płatność gotówką u kuriera lub w naszym sklepie podczas odbierania towaru. Ta metoda płatności nie jest możliwa w przypadku produktów dostarczanych transportem fabrycznym producenta.
Płatność przelewem - płatność przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe. Realizacja zamówienia rozpoczyna się wówczas dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W przypadku zakupów na firmę i wyboru tej metody płatności nasz pracownik przygotuje dla Ciebie fakturę proformę na podstawie której możesz dokonać wpłaty.

Dane do przelewu

W przypadku przelewów bankowych wpłat prosimy dokonywać na poniższe konto bankowe:

Nr rachunku: 58 1050 1142 1000 0092 7238 8340
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Odbiorca: MEBO Grzegorz Osypowicz, ul. Krakowska 45, 42-202 Częstochowa

Menu

Logowanie