Kategorie

Szafy żaluzjowe

Filtruj według

W aranżacji biura dobór mebli często dyktowany jest przez ich funkcjonalność - zwłaszcza w małych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Zachowanie ładu i porządku jest kluczowe dla codziennego komfortu pracy, jednak nie zawsze musi oznaczać ograniczone wybory estetyczne. Szafy żaluzjowe produkowane na zamówienie, które zamówisz w mebo.pl pozwolą Ci połączyć praktyczną koncepcję z wyglądem idealnie dopasowanym do Twojego gustu. 

Porządek w aktach i dokumentacji 

Częstym problemem biur, kancelarii i sekretariatów są szybko zbierające się pliki papierów, w których z czasem trudno się odnaleźć. Najczęstszym rozwiązaniem organizacyjnym jest wykorzystanie otwartych regałów, które jednak szybko się kurzą, a dokumenty na ich półkach nie są chronione przed niepożądanym wzrokiem. Zamykana szafa jest bardzo wygodna, jednak uchylne drzwiczki potrzebują większej przestrzeni, a przesuwane często utrudniają nam dostęp do zgromadzonych akt. 

Praktyczną alternatywą są szafy i nadstawki z drzwiami żaluzjowymi, które można wygodnie złożyć wzdłuż szyny. Dzięki nim masz pełny dostęp do zgromadzonych wewnątrz przedmiotów, a jednocześnie zyskujesz świetną organizację przestrzeni dookoła mebla. Żaluzjowe drzwi cieszą się szczególną popularnością jako wyposażenie małych pomieszczeń. Najczęściej wykorzystywane są do archiwizacji akt lub przechowywania nadmiarowych artykułów biurowych. 

Profesjonalne wyposażenie na miarę Twoich potrzeb 

Niezależnie od tego, czy szafy żaluzjowe wybierasz do reprezentacyjnych przestrzeni biurowych, czy na co dzień nieużywanych pomieszczeń, pamiętaj, że wystrój firmy jest Twoją wizytówką. W mebo.pl zamówisz meble produkowane na zamówienie - to Ty decydujesz o kolorze płyt i korpusów, wymiarach, a także szczegółach takich, jak kierunek otwierania drzwi szafy żaluzjowej. Dzięki naszej ofercie możesz stworzyć od podstaw aranżację biura, gdzie każdy szczegół będzie dobrze zgrany lub dokupić dodatkowe meble, które idealnie wpasują się w wyposażenie, które już posiadasz.

Menu

Logowanie