Kategorie

Nadstawki na szafy, na komodę

Filtruj według

Przestrzeń, która ma służyć do pracy powinna być estetyczna i dobrze zorganizowana. Taki efekt pozwalają osiągnąć przede wszystkim odpowiednio dobrane meble, które stanowią podstawę funkcjonalnego wystroju. W Mebo doskonale znamy potrzeby firm w zakresie wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szafy i regały, lecz także nadstawki, dzięki którym zyskasz elastyczność w aranżacji wnętrza.

Kiedy warto zdecydować się na nadstawkę?

Sekretariaty, biura i archiwa to często pomieszczenia o nietypowej kubaturze, przez co standardowe meble nie zawsze pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń. Nadstawki, które znajdziesz w sklepie Mebo pozwalają na estetyczną rozbudowę dostępnych w ofercie szaf i regałów wzwyż nawet do wysokości 250 cm. Dzięki nim zyskasz znacznie więcej miejsca na przechowanie niezbędnych w pracy dokumentów, artykułów biurowych lub innych niezbędnych materiałów. Takie rozwiązanie pozwala efektywnie ułatwić utrzymanie porządku w pracy, nie zajmując jednocześnie dodatkowego miejsca na nowe, większe meble.

Nadstawki Mebo – funkcjonalność w wielu odsłonach

Meble, które oferujemy mają różne kształty, kolory i style wykonania, dzięki czemu niezwykle łatwo stworzyć z nich praktyczne i eleganckie wyposażenie biura. Nadstawki Mebo pasują do różnych typów zabudowy – posiadamy modele otwarte, zamykane na drzwiczki lub żaluzję, proste oraz narożnikowe. Znajdziesz tutaj również propozycje, które możesz zamówić z opcją poszerzenia lub pogłębienia, dzięki czemu będą idealnie pasować do szafy lub regału, który Cię interesuje.

Każda z nadstawek w sklepie Mebo to wysokiej jakości polski produkt dostępny w bardzo szerokiej szacie dostępnych wzorów. Oferujemy również możliwość dobierania własnych kompozycji kolorów wieńców, drzwiczek i korpusu. Bogaty wybór opcji daje pewność, że w naszym asortymencie znajdziesz zestaw wyposażenia do Twojego biura, który idealnie dopasuje się do Twojej koncepcji wystroju. Jeśli potrzebujesz pomocy w projektowaniu wnętrza, chętnie pomożemy Ci stworzyć spójną, estetyczną i niezwykle funkcjonalną aranżację w oparciu o nasze meble.

Menu

Logowanie