W trosce o wspólne bezpieczeństwo od dnia 16.03.2020 r. nasz salon stacjonarny będzie zamknięty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.
Zamówienia złożone drogą internetową będą realizowane bez zmian z możliwością dostawy przez firmy transportowe lub odbioru towaru bezpośrednio z magazynu.
Kategorie

Siedziska Mody

MODY to sofa lekka i delikatna, ale niebanalna i pełna charakteru. Przykuwa uwagę swoją prostą formą i staje się centralną częścią miejsca zaprojektowanego jako strefa relaksu. System Mody został stworzony z myślą o nowoczesnych biurach oraz przestrzeniach użytku publicznego o wysokim standardzie. Elegancka, nowoczesna forma, w połączeniu ze precyzyjnym wykończeniem detali oraz wygodą użytkowania tworzy ponadczasowe piękno mebla. W skład MODY wchodzą fotele 1-os, 2-osobowe sofy oraz stoliki. Delikatna, stalowa konstrukcja podkreśla dynamiczny charakter mebli. Wygodne siedzisko w kilku rodzajach wykończenia wyróżnia się starannymi przeszyciami oraz tapicerowanymi podłokietniami. Kanapy i fotele są w wersji z podłokietnikami lub bez. Stoliki występują z blatami ze szkła przezroczystego lub w kolorze grafitowym.

insert_drive_fileKatalog

Menu

Logowanie