Kategorie

Nowoczesne sofy

Filtruj według
8 749,00 zł
  • 4 kolory do wyboru
Trzyosobowa sofa inspirowana projektem Barcelona została zaprojektowana w 1929 roku, powstała na zamówienie i stanęła w niemieckim pawilonie na wystawie w Barcelonie.
2 829,00 zł
  • 3 kolory do wyboru
Sofa Bob to produkt najwyższej klasy. Nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Siedzisko wykonano z wytrzymałego polipropylenu i włókna szklanego, nogi z malowanego aluminium.

Sofy

Sofy, to na nich spędzamy dużą część swojego dnia. Najczęściej po powrocie z pracy lub w nocy, jeżeli jest rozkładana. Nie ma się więc co oszukiwać, że jest to mebel drugorzędny. Wręcz przeciwnie. Warto, by był jak najlepiej wykonany oraz przykuwał wzrok. Dzięki naszym projektantom udało połączyć się funkcjonalność i użyteczność z niebanalnym ponadczasowym wyglądem. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć sofy o klasycznej formie/niekrzykliwej, lub bardziej ekstrawaganckie, na których oko zawiesi nie jedna osoba. Każda z nich idealnie spisze się jako sofa recepcyjna, sofa salonowa lub salonowa z funkcja rozłożenia dla gości. Ogromny wybór sprawia, że bez najmniejszego problemu dobiorą Państwo sofę, która idealnie wpasuje się w wystrój i klimat pomieszczenia. Jakość wykonania poszczególnych elementów sprawia, że całość jest na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki czemu, zakupiony produkt będzie na służył bez problem przez bardzo długi okres czasu. Sam komfort siedzenia oraz spania również jest na najwyższym poziomie. Wszystkie te cechy sprawiają, że sofy, które Państwu prezentujemy sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który jest poniżej.

Menu

Logowanie