Kontener Svenbox KH26 (VKH26)

Duża gama produktów Svenbox - m.in. szafy, przystawki, kontenery i elementy uzupełniające, daje nam olbrzymie możliwości w organizacji i ustawieniu biura. Konstrukcja kontenerów bazuje na szufladach płytowych z prowadnicami metalowymi, rolkowymi. Centralny zamek kontenera ze składanym kluczem zabezpiecza przed uderzeniem i przypadkowym uszkodzeniem. Dla łatwego poziomowania szaf zastosowano regulację poziomu od wewnątrz mebla. Specjalny system wpinania półek wyklucza ryzyko ich wypadnięcia oraz zwiększa stabilność całej szafy.

Wybierz kolor mebli
olcha
 
olcha
buk / popiel
 
buk / popiel
akacja / popiel
 
akacja / popiel
orzech nizinny / popiel
 
orzech nizinny / popiel
biały pastel / popiel
 
biały pastel / popiel
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
2 lata gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
24 lata doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Opis
 
Seria mebli biurowych Svenbox została wycofana z oferty z dniem 01.07.2022. Osoby zainteresowane zakupem zachęcamy do zapoznania się z biurkami z serii Ogi oraz szafami z serii Basic - meblami biurowymi o rozszerzonej kolorystyce z powiększonymi możliwościami konfiguracji.

Kontener Svenbox KH26 to uniwersalny mebel dla biura i domu. Wykonany jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm. Zabezpieczony został osłoną z PCV o grubości 2 mm w tym samym kolorze, dzięki czemu jest mniej podatny na obtarcia czy obicia.

Kontener wyposażony został w 4 szuflady zamykane na zamek centralny - po przekręceniu składanego kluczyka blokują się wszystkie szuflady.

Mebel idealnie pasuje pod blat biurek systemu EKO i VIK marki Svenbox, dlatego w standardzie sprzedawany jest bez blatu górnego. Możliwy jest zakup osobnego blatu do kontenera i przystawienie go do biurka, dzięki któremu nasza przestrzeń do pracy powiększy się.
Proponowane blaty to: TH09, TH10, TH11 - dostępne w naszym sklepie.

 

Parametry techniczne:

Szerokość: 42,8 cm Głębokość: 49,5 cm Wysokość: 73 cm

Szczegóły produktu
KH26

Opis

Wysyłka w ciągu
7-20 dni roboczych
Gwarancja
2 lata

Menu

Logowanie