Regał Svenbox 3OH H35 (VH35)

Konstrukcja kontenerów opiera się na szufladach płytowych z prowadnicami metalowymi, rolkowymi. Centralny zamek kontenera ze składanym kluczykiem chroni przed uderzeniem i przypadkowym uszkodzeniem. Dla łatwego poziomowania szaf użyto regulację poziomu od wewnątrz mebla. Specjalny system wpinania półek eliminuje ryzyko ich wypadnięcia oraz zwiększa stabilność całej szafy. Szeroka gama przystawek Svenbox, szaf Svenbox, kontenerów Svenbox oraz elementów dodatkowych, daje olbrzymie możliwości organizacji naszego biura!

Wybierz kolor mebli
olcha
 
olcha
buk / popiel
 
buk / popiel
akacja / popiel
 
akacja / popiel
orzech nizinny / popiel
 
orzech nizinny / popiel
biały pastel / popiel
 
biały pastel / popiel
Cena brutto
381,30 zł
(310.00 netto)
Wysyłka w 7-20 dni roboczych
2 lata gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
21 lat doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Opis

Regał Svenbox H35 doskonale nadawał będzie się do przechowywania książek, segregatorów czy płyt. Jest niezbędnym elementem biur i gabinetów.

Wykonano go z płyt melaminowanych o grubości 28 mm i 18 mm. Obrzeża wzmocnione są przez okleinę o grubości 2 mm w kolorze płyty, która zapobiega uszkodzeniom.

Regał jest podzielony na 3 powierzchnie. Półki przymocowane są złączami, które chronią przed wypadnięciem. Można regulować go w pionie, dzięki czemu dopasujemy mebel do naszych potrzeb.

Dostawa mebli odbywa się transportem fabrycznym producenta. Montaż mebli wykonywany jest przez wyspecjalizowanych montażystów.

Parametry techniczne:

Szerokość: 802 mm Głębokość: 385 mm Wysokość 1129 mm

 

Możliwość montażu mebli - szczegóły: tel. 34 365 52 73, mail. sklep@mebo.pl

Szczegóły produktu
H35

Opis

Wysyłka w ciągu
7-20 dni roboczych
Gwarancja
2 lata
Więcej produktów z tej samej kategorii:
394,83 zł
Zestaw mebli gabinetowych Svenbox tj. EC35 o klasycznej formie, w gustownym dekorze orzecha nizinnego, pozwalają na zaprojektowanie ekskluzywnego biura. Charakterystyczny element dystansu aluminiowego, pojawiający się...
414,51 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Duży wybór szaf Svenbox, przystawek Svenbox, kontenerów Svenbox oraz wielu elementów uzupełniających, daje nieograniczone możliwości organizacji naszego biura. Konstrukcja kontenerów bazuje na szufladach płytowych z...
301,35 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Regał biurowy na dokumenty mieszczący 2 rzędy segregatorów, bez drzwi, dostępny w wielu kolorach i rozmiarach. Mebel z serii Svenbox pozwalającej na pełne wyposażenie biura.

Menu

Logowanie