Fotel biurowy Ergohuman

Popularny fotel biurowy dedykowany do wielogodzinnej, nieprzerwanej pracy przy komputerze. Wiele możliwości regulacji zapewniających ponadprzeciętny komfort użytkowania.

Wybierz model produktu
BS KMD30 (szara siatka, czarny stelaż)
 
BS KMD30 (szara siatka, czarny stelaż)
BS KMD31 (czarna siatka, czarny stelaż)
 
BS KMD31 (czarna siatka, czarny stelaż)
BT KMD30 (szara tkanina, czarny stelaż)
 
BT KMD30 (szara tkanina, czarny stelaż)
BT KMD31 (czarna tkanina, czarny stelaż)
 
BT KMD31 (czarna tkanina, czarny stelaż)
BT KMD34 (zielona tkanina, czarny stelaż)
 
BT KMD34 (zielona tkanina, czarny stelaż)
BT KMD35 (niebieska tkanina, czarny stelaż)
 
BT KMD35 (niebieska tkanina, czarny stelaż)
LE01 (czarna skóra, czarny stelaż)
 
LE01 (czarna skóra, czarny stelaż)
LE02 (kremowa skóra, czarny stelaż)
 
LE02 (kremowa skóra, czarny stelaż)
Cena brutto
2 158,65 zł 2 398,50 zł
(1755.00 netto)
Wysyłka w 24h
5 lat gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
21 lat doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Powiązane produkty
Opis
ikona

Ergohuman Plus - w trosce o Twój kręgosłup

Siedzący tryb pracy sprzyja powstawaniu wielu urazów oraz deformacji postawy. By temu zapobiegać, zaprojektowano serię krzeseł o wyjątkowych parametrach technicznych i ergonomicznych. Dzięki nim nasza sylwetka pozostaje w prawidłowej pozycji nawet przez wiele godzin.

Fotele Ergohuman Plus Elite to stabilne fotele ergonomiczne od lat wiodące prym wśród międzynarodowych krzeseł obrotowych. Dysponują wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi, które troszczą się o wygodę Państwa pracy.

Ergohuman niebieski
ikona

Zaawansowane rozwiązania ergonomiczne

Fotele z serii Ergohuman Plus wyróżniają się nie tylko unikalnym wyglądem, ale przede wszystkim licznymi rozwiązaniami wpływającymi na nasz komfort podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Dzięki temu świetnie sprawdzą się zarówno jako krzesła dla programisty, fotele gamingowe, czy też jako klasyczne krzesła biurowe.

 • fotel posiada synchroniczny mechanizm ruchowy, co oznacza, że po uwolnieniu blokady (za pomocą Joysticka), oparcie odchyla się razem z siedziskiem imitując ruch użytkownika w fotelu,
 • odchylenie oparcia poruszające się zgodnie z "wędrówką" pleców użytkownika, jest o wiele bardziej wyraziste i bardziej błyskawiczne niż ruch siedziska,
 • dzięki regulowanej sile oporu, jaką powoduje oparcie podczas odchylania, pozwala na przystosowanie jej do wagi użytkownika,
 • możliwa jest blokada ustalonej przez użytkownika odpowiedniego położenia oparcia i siedziska,
 • mechanizm fotela jest tak skomponowany, że fotel przystosowuje się do wzrostu każdego użytkownika, a pierwszorzędny odcinek siedziska nie będzie krępować ud,
 • zagłówek posiada możliwość uregulowania wysokości (5 cm), oraz ustawienia kąta nachylenia.
ikona

Podłokietniki regulowane 4D

Fotele Ergohuman zostały wyposażone w podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach:

 • góra - dół, pozwala dopasować, go do pułapu, położenia przedramienia pod kątem 90 stopni do sylwetki użytkownika, co znacznie wspomaga mięśnie pleców podczas dłuższej pracy w pozycji siedzącej. Rozpiętość ustawienia wysokości podłokietnika to 7 cm,
 • oddalenie nakładki od siedziska, pozwala na dopasowanie podłokietników do każdego wzrostu użytkowników,
 • oddalenie nakładki od oparcia, pozwala na dostosowanie jej do rozmiaru przedramienia każdego użytkownika,
 • pozycja kąta nakładki w zakresie +/- 15 stopni, (zwrócenie nakładek do środka siedziska usprawnia pisanie na klawiaturze, a ich zwrócenie na zewnątrz pomaga w łatwym wstawaniu z krzesła).
Podłokietniki regulowane 4D w fotelu Ergohuman
ikona

Dostępne modele foteli Ergohuman

Fotele z serii Ergohuman dostępne są w wielu wariantach wykonania. Decydując się na Ergohumana musimy wybrać przede wszystkim rodzaj tapicerowania - do dyspozycji oddajemy modele z oparciem siatkowym i siedziskiem tapicerowanym tkaniną (BT), oparciem i siedziskiem z siatki (BS), bądź fotel w całości tapicerowany naturalną skórą licową o najwyższej jakości (LE). Szczegółową listę prezentujemy poniżej.

 • BS KMD30 - oparcie i siedzisko z siatki Mesh w kolorze szarym,
 • BS KMD31 - oparcie i siedzisko z siatki Mesh w kolorze czarnym,
 • BT KMD30 - oparcie z siatki Mesh, siedzisko tapicerowane tkaniną, całość w kolorze szarym,
 • BT KMD31 - oparcie z siatki Mesh, siedzisko tapicerowane tkaniną, całość w kolorze czarnym,
 • BT KMD34 - oparcie z siatki Mesh, siedzisko tapicerowane tkaniną, całość w kolorze zielonym,
 • BT KMD35 - oparcie z siatki Mesh, siedzisko tapicerowane tkaniną, całość w kolorze niebieskim
 • LE01 - oparcie i siedzisko tapicerowane naturalną skórą licową w kolorze czarnym,
 • LE02 - oparcie i siedzisko tapicerowane naturalną skórą licową w kolorze kremowym,

Dodatkowo, poza modelami dostępnymi "od ręki" udostępniamy również możliwość zamówienia fotela tapicerowanego na indywidualne zamówienie z realizacją w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Osoby zainteresowane szerszą kolorystyką odsyłamy do produktu Ergohuman Individual.

Z uwagi na fakt, że fotel waży ponad 30kg, kurier nie ma obowiązku wniesienia paczki np. na piętro pod drzwi mieszkania.

Dostępne modele foteli Ergohuman
ikona

Fotele Ergohuman - wytrzymałość i bezpieczeństwo

Fotele są objęte 5-letnią gwarancją świadczoną w systemie "od drzwi do drzwi", co oznacza, że w razie problemów z fotelem w okresie gwarancyjnym bezpłatnie odbierzemy od Ciebie wadliwy element, naprawimy bądź wymienimy na nowy i odeślemy do Ciebie!

Fotele Ergohuman PLUS posiadają ponadto Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Wdrożeń i Badań Przemysłu Meblarskiego. Wyrób spełnia wymogi ergonomiczne oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.

Wymiary fotela Ergohuman
ikona

Akcesoria do foteli Ergohuman

Dzięki dostępnym w naszym sklepie akcesoriom możemy z łatwością rozszerzyć funkcjonalność fotela. Mocowany na dedykowanym wysięgniku pulpit pod laptopa do foteli Ergohuman umożliwi nam korzystanie z komputera przenośnego z daleka od biurka, także w pozycji leżącej. Jeśli do zestawu dodamy również tapicerowany siatką podnóżek, to będziemy mogli pracować z komputerem w pozycji zupełnie zrelaksowanej.

Podstawka pod laptopa Ergohuman
Prezentacja wideo
Szczegóły produktu
ERGOHUMAN-BT-KMD30

Opis

Wysyłka w ciągu
24h
Gwarancja
5 lat
YouTube ID
r1DClJzUq3I
Więcej produktów z tej samej kategorii:
923,73 zł
 • 2 kolory do wyboru
Krzesło obrotowe Intrata to świetny wybó dla osób szukających inwidualnych rozwiązań. Dzięki pełnej konfiguralności bez najmniejszego problemu stworzysz produkt, który idealnie sprosta twoim oczekiwaniom.
1 859,76 zł
 • 81 kolory do wyboru
Fotel biurowy ze regulowanym, tapicerowanym zagłówkiem HRUA, mechanizmem Epron Syncron i regulowanymi podłokietnikami R15 z tapicerowanymi nakładkami w kolorze fotela. Podstawa steel28 z polerowanego aluminium.
1 051,65 zł 1 168,50 zł
 • 88 kolorów do wyboru
Fotel biurowy Futura 4 jest ergonomicznych krzesłem biurowym. Zostało wyposażone w zaawansowany, synchroniczny mechanizm ruchowy.
2 279,19 zł
Krzesło obrotowe Enjoy R-HRMA to wysokiej klasy krzesło biurowe. Zagłówek, oparcie oraz siedzisko wykonane zostało z oddychającej siatki, dzięki czemu nie musisz sie martwić o spokojny obieg powietrza.
1 035,05 zł 1 150,05 zł
 • 87 kolorów do wyboru
Krzesło obrotowe na czarnym stelażu z oparciem siatkowym, oraz siedziskiem i zagłówkiem tapicerowanym tkaniną. Podstawa jezdna z czarnego nylonu bądź polerowanego aluminium.

Menu

Logowanie