Krzesło biurowe Ergofix

Wybierz kolor tkaniny
TM01 (czarny)
 
TM01 (czarny)
TM03 (niebieski)
 
TM03 (niebieski)
TM06 (szary)
 
TM06 (szary)
Ograniczona oferta specjalna
Cena brutto
698,00 zł 781,05 zł
(567.48 netto)
Wysyłka w 24h
3 lata gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
21 lat doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Opis

Kolor szary TM06 dostępny od końca lipca 2020 r.

Krzesło biurowe Ergofix to doskonałe połączenie wysokich parametrów ergonomicznych z dużą jakością wykonania.

Cechy krzesła Ergofix:

 • szerokie siedzisko tapicerowane wysokiej jakości oddychająca tkaniną odporną na pelling i ścieralność,
 • duże oparcie tapicerowane wysokiej jakości siatką zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza,
 • oparcie posiada profil lędźwiowy o regulowanej wysokości oraz regulowany zagłówek,
 • mechanizm SYNCHRO SELF, który wychyla oparcie w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze niż ruch siedziska; dzięki sile oporu, którą stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska; mechanizm Anti-Shock zapezpiecza plecy przed bezwładnym opadaniem oparcia,
 • podłokietniki są regulowane w trzech płaszczyznach: góra - dół, pozwala dopasować, go do pułpu, położenia przedramienia pod kątem 90 stopni do sylwetki użytkownika, co znacznie wspomaga mięśnie pleców podczas dłuższej pracy w pozycji siedzącej. Rozpiętość ustawienia wysokości podłokietnika to 6 cm; pozycja kąta nakładki w zakresie +/- 15 stopni, (zwrócenie nakładek do środka siedziska usprawnia pisanie na klawiaturze, a ich zwrócenie na zewnątrz pomaga w łatwym wstawaniu z krzesła); regulacja nakładki do przodu i do tyłu pozwala na dopasowanie podłokietnika do długości przedramienia,
 • podstawa czarna nylonowa.

 

Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Mebalrskiego.

Wymiary krzesła Ergofix:

Prezentacja wideo
Szczegóły produktu

Opis

Wysyłka w ciągu
24h
Gwarancja
3 lata
YouTube ID
P-_dAocCmVs
Więcej produktów z tej samej kategorii:
918,81 zł 1 020,90 zł
 • 87 kolorów do wyboru
Krzesło obrotowe na białym stelażu z oparciem siatkowym i siedziskiem tapicerowanym tkaniną. Do wyboru biała, nylonowa podstawa lub podstawa z polerowanego aluminium.
2 279,19 zł
Krzesło obrotowe Enjoy R-HRMA to wysokiej klasy krzesło biurowe. Zagłówek, oparcie oraz siedzisko wykonane zostało z oddychającej siatki, dzięki czemu nie musisz sie martwić o spokojny obieg powietrza.
830,25 zł 922,50 zł
 • 87 kolorów do wyboru
Krzesło obrotowe na czarnym stelażu z oparciem siatkowym, tapicerowanym siedziskiem i podstawą nylonową w kolorze czarnym lub podstawą z polerowanego aluminium.
Fotel biurowy Futura 4S Fotel biurowy Futura 4S
Ograniczona oferta specjalna
969,00 zł 1 105,77 zł
 • 88 kolorów do wyboru
Fotel biurowy Futura 4 jest ergonomicznych krzesłem biurowym. Zostało wyposażone w zaawansowany, synchroniczny mechanizm ruchowy.
869,00 zł
 • 21 kolory do wyboru
Ares Mesh to nowoczesny fotel biurowy z oparciem siatkowym i siedziskiem tapicerowanym tkaniną BL, ekoskórą PU lub skórą naturalną HL.
1 019,00 zł
 • 8 kolorów do wyboru
Krzesło biurowe Vip charakteryzuje się mechanizmem synchronicznym (możliwość blokady oparcia w czterech pozycjach). Siedzisko krzesła tapicerowane jest ekoskórą.
Fotel obrotowy Veris Net 100SFL Fotel obrotowy Veris Net 100SFL
Ograniczona oferta specjalna
1 297,04 zł 1 365,30 zł
 • 154 kolory do wyboru
Nowoczesny i w pełni ergonomiczny fotel biurowy. Charakterystycznymi elementami tego modelu jest siatkowe oparcie wraz z podparciem lędźwiowym, siatkowy zagłówek oraz nowoczesny mechanizm Synchro z funkcjami...
1 073,79 zł 1 193,10 zł
 • 87 kolorów do wyboru
Krzesło obrotowe z zagłówkiem z oparciem siatkowym. Siedzisko oraz zagłówek tapicerowany tkaniną, podstawa jezdna z białego nylonu lub polerowanego aluminium.
Fotel biurowy Xenon Net 110 Fotel biurowy Xenon Net 110
Ograniczona oferta specjalna
1 390,52 zł 1 463,70 zł
 • 154 kolory do wyboru
XENON NET to krzesło podstawowe w ofercie PROFIm, co oznacza, że wyposażone jest ono we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje czyniące produkt w pełni ergonomicznym, przy zachowaniu dobrego poziomu ceny.
933,57 zł
 • 49 kolorów do wyboru
Krzesło obrotowe Altum to idealne rozwiązanie dla osób szukającychnowowczesnych rozwiązań, które ida w parze ze stonowanym wyglądem.

Menu

Logowanie