Krzesło biurowe Flexy stelaż czarny

Nowoczesne krzesło biurowe z niskim oparciem tapicerowanym przewiewną siatką dostępną w 3 kolorach. Stelaż oparcia w kolorze czarnym, mechanizm Tilt.

Wybierz kolor tkaniny
Czarny-szary
 
Czarny-szary
Czarny 5
 
Czarny 5
Czerwony 3
 
Czerwony 3
Cena brutto
474,00 zł
(385.37 netto)
Wysyłka w 24h
2 lata gwarancji
Gwarancja producenta świadczona w systemie "od drzwi do drzwi"
21 lat doświadczenia
Kupujesz oryginalny produkt od autoryzowanego dystrybutora
Powiązane produkty
Opis

Flexy to nowoczesne krzesło biurowe, które charakteryzuje się nowoczesną formą. Zostało zaprojektowane oraz wyprodukowane zdgodnie z głównymi zasadami ergonomii.
Oparcie wykonano z bardzo trwałej siatki. Siedzisko tapicerowane jest odporną na ścieranie i oddychającą tkaniną membranową.

Podstawa jezdna, podłokietniki oraz stelaż wykonano ze wzmacnianego czarnego nylonu co zagwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania. Profilowane oparcie zapewnia podparcie dla kręgów lędźwiowych co ma kluczowe znaczenia podczas długotrwałego siedzenia. Miękkie i profilowane siedzisko podnosi komfort siedzenia.

Krzesło biurowe Flexy posiada mechanizm TILT, który pozwala na swobodne bujanie się lub blokadę w pozycji do pracy. Dodatkowo zastosowano regulację siły bujania, która może być dostosowana do wagi użytkownika.

Wysokość regulowana jest za pomocą siłownika pneumatycznego.

Flexy dostępny jest również w wersji z białym stelażem.

Parametry techniczne:

Wymiary

Szczegóły produktu

Opis

Wysyłka w ciągu
24h
Gwarancja
2 lata
Więcej produktów z tej samej kategorii:
Fotel biurowy LightUP 250 Fotel biurowy LightUP 250
Ograniczona oferta specjalna
921,95 zł 970,47 zł
  • 147 kolorów do wyboru
Krzesło biurowe LightUP to nowoczesne krzesło biurowe wykonane z wysokiej jakości materiału.
2 303,79 zł
Krzesło obrotowe Enjoy R to wysokiej klasy krzesło biurowe. Oparcie oraz siedzisko wykonane zostało z oddychającej siatki, dzięki czemu nie musisz sie martwić o spokojny obieg powietrza.
Fotel biurowy Xenon Net 100 Fotel biurowy Xenon Net 100
Ograniczona oferta specjalna
1 253,80 zł 1 319,79 zł
  • 161 kolory do wyboru
XENON NET to najnowsza kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych, zaprojektowana dla PROFIm przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których...
2 279,19 zł
Krzesło obrotowe Enjoy R-HRMA to wysokiej klasy krzesło biurowe. Zagłówek, oparcie oraz siedzisko wykonane zostało z oddychającej siatki, dzięki czemu nie musisz sie martwić o spokojny obieg powietrza.
856,08 zł
  • 122 kolory do wyboru
Krzesło biurowe @-Sense to idealne rozwiązanie do twojej firmy. Łączy w sobie komfort, wygodę, ergonomię i do tego ma nienaganny styl. Krzesło można skonfigurować w 1 z 5 podłokietników do wyboru, oraz z mechanizmem z...
1 025,82 zł
  • 91 kolory do wyboru
Krzesło obrotowe Sit.Net to wysokiej jakości krzesło biurowe wykonane w nowoczesnym jednak niekrzykliwym stylu. Zastosowane przy jego produkcji materiały gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Menu

Logowanie