Kategorie

Lady recepcyjne Svenbox Sven

Slide background
Slide background
Slide background

System lad recepcyjnych Sven sugeruje proste, a zarazem ponadczasowe rozwiązania które pozwalają na stworzenie funkcjonalnego i estetycznego miejsca pracy, w którym z przyjemnością i dumą powitamy gości, klientów czy współpracowników, a możliwość wyboru koloru pozwoli na idealne wkomponowanie mebli w otoczenie. Idealnym uzupełnieniem lad recepcyjnych w naszym biurze będą pozostałe meble Svenbox takie jak: kontenery, szafy czy regały na dokumenty, które będą praktycznym elementem wyposażenia, a dodatkowo stworzą spójną całość dla naszego pomieszczenia.

insert_drive_fileCennikinsert_drive_fileKatalog

Filtruj według
418,20 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Recepcja w naszym biurze to wizytówka naszej firmy. Jej wygląd wpływa na klienta podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą i na długo pozostaje w pamięci.
399,75 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Nadstawka recepcyjna Svenbox LH70B to doskonałe uzupełnienie lad recepcyjnych, które są dostępne w naszym sklepie. Dzięki takiemu zestawowi nasza recepcja będzie wyglądać nowocześnie i reprezentacyjnie.
455,10 zł
  • 5 kolorów do wyboru
Nadstawka recepcyjna Svenbox LH76BG to doskonałe uzupełnienie lad recepcyjnych, które są dostępne w naszym sklepie. Dzięki takiemu zestawowi nasza recepcja będzie wyglądać nowocześnie i reprezentacyjnie. Wieniec górny...

Menu

Logowanie