Kategorie

Biurka na nogach z płyty meblowej

Kwestia aranżacji biura jest bardzo ważna i nie należy jej lekceważyć. Biuro jest wizytówką naszej firmy. To, w jaki sposób zostanie zorganizowane, może wiele powiedzieć o celach, motywacjach i standardzie pracy. Wybór mebli powinien być przemyślany i skorelowany z polityką przedsiębiorstwa. Nie należy zapominać także o tym, by meble były także funkcjonalne. W końcu mają służyć naszym pracownikom. W bogatym asortymencie sklepu Mebo.pl znajdziesz połączenie ujmującej klasyki z praktycznością – biurka na nogach z płyty meblowej. A dzięki szeregowi akcesoriów będziesz mógł je zindywidualizować i jeszcze bardziej podnieść komfort użytkowania.

Klasyczne biurka na nogach z płyty meblowej

Przedmioty wykonane z płyty meblowej to bardzo dobre rozwiązanie dla miejsc, których specyfika generuje nadmierną eksploatację. Takim miejscem są oczywiście biura i wszelkiego rodzaju open space. Struktura płyty pozwala jej wykazywać dużą odporność na ryzyko, które płynie z codziennego użytkowania. Znajdziesz u nas biurka, których blaty zostały wykonane z płyty melaminowanej. To płyty wiórowe pokryte warstwą melaminową, co sprawia, że ich powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości, a także odporna na szkodliwe czynniki takie jak woda czy promienie słoneczne.

Biurka na nogach z płyty meblowej z nowoczesnymi wykończeniami

Biurka, które spotkasz w naszym asortymencie to formy i kolory, które nawiązują do klasyki. Jednakże odszukasz w ich kształcie także idealnie wkomponowane nowoczesne akcenty. Meble są dostosowane do pracy w biurze – posiadają wygodną, ergonomiczną linię, a także specjalne udogodnienia jak wloty kablowe czy możliwość regulacji wysokości do nierówności posadzki.

Biurka na nogach z płyty meblowej – możliwość montażu

Nasz asortyment stanowią biurka na nogach z płyty meblowej, które wyróżniają się porządną konstrukcją i dużą elastycznością, objawiającą się w tym, że mogą być wykorzystywane w biurach o różnych metrażach i konfiguracjach przestrzennych. Zapewniamy także możliwość montażu mebli przez fachowców.

Menu

Logowanie